Diesel Plus Plus Feminine Bayan Parfüm Makale
en iyi açık parfüm

Turunç

Turunç

Zambak

Zambak

Kırmızı frenk üzümü

Kırmızı frenk üzümü

Ananas

Ananas

Yasemin

Yasemin

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Manolya

Manolya

Orkide

Orkide

Misk

Misk

Sedir

Sedir

Amber

Amber

Vanilya

Vanilya

73

18-40

1997

Diesel Plus Plus Feminine adından da anlaşılacağı gibi kadınsı parfüm ancak bana göre ayrı bir kişilik kalitesine sahip içerikli bu ürünümüzü inceleyelim. 1997 yılında ortaya çıktığında narenciye lezzetlerine hakim, yumuşak, tatlı ve bir yandan da ekşi bir çok nazik ve hafif meyvemsi kokular ile başlayan üst notaları ile bizi fethetmek konusunda iddialı görünen (en azınan içeriklere bakınca öyle olduğunu hissettiren) bir Dieselürünü.

plus plus feminen

Diesel plus plus feminine yorumlarıyla gerek süt ve hindistan cevizi kokusu barındırdığı söylense de manolya ve yasemin içeriği ikincil üst notalara az da olsa sahip diyebilirim. (Okumaya devam edin fikrim değişebilir) Başta dediğim ekşi içeriğe de sahip olan formu bu ekşiliğini kırmızı frenk üzümü ve turunçtan alıyor diyebilirim. (Koku bazında , tad bazında değil ve bu ekşi tonu hissetmeniz için aşırı dikkatle koklamanız gerekiyor). Diesel plus plus feminine kullanan kişiler incir yaprağı notasının sağduyulu dokunuşu ile hindistan cevizi sütü içeriğinide hissederek benimle bu konuda fikirlerini paylaşmış bulunmaktalar. Vücut sütü ve net olarak cilt kokusunu bu parfümde hissedebilirsiniz. Her ne kadar kompozisyonunda meyveli ve çiçeksi notalar barındırsa da (deselerde) ürünün demiş olduğum hindistan cevizi formu daha belirgin duruyor. Parfümde sonlara doğru biraz iris hissedilmekte. Bana göre bu koku sıcak mevsimlerde kullanılabilir çok sağduyulu ve sıkıcı günler için siz eğlendiri bir güne başlatmada yardımcı olacak bir parfüm! (diyorlar , ben bu cümleyi yazmadım varsayın)

plus plus feminen

Ben bu tarz parfümlerin formlarının yani oluşturulma süreçlerinin pek te zor olmadığını düşünüyorum. Üzerinde daha detaylı çalışılmış daha üstün aynı içeriğe sahip kokuların varlığını bilmek Diesel in bu ürünü için yapacağım yorumların olumsuz tarafını oluşturuyor. Neredeyse hiç bir çaba gösterilmeden basit düşüncelerle oluşturulmuş. Mükemmel sütlü kokular arayışında iseniz daha üstün marka modelleri de olmasına rağmen yine de bu kokuyu deneyebilirsiniz. Çeşitli forumlardan veya parfüm bilgileri veren sitelerden bu parfümle ilgili değişik değerlendirmeleri okuyup notaları kontrol edebilirsiniz. Ama parfümü kullanınca dediğim gibi içinden meyve ve çiçeksi notalar çıkmıyorsa hiçte şaşırmayın. Bu yüzden tester ürünlerden kullanarak parfümün size uygun olup olmadığına karar verip bu modeli almanız ek tavsiyemdir. Yapay basit ucuz bir şişe ve notalar. Bu tarz parfümleri sık sık görüyorum. Diesel Plus Plus Feminine Bayan Parfümünü 75ml şişe içerisinde piyasada bulabiliyorsunuz. Kendi kullanımıma gelirsek sabırsızlıkla kutusundan yırtılarak çıkarılan ve kullanıldıktan sonra umutsuzluğa kapılan bir genç bayan. Açılışını sadece periyodik tablo olarak tarif edilebileceğim kokusuyla kafa karıştırıcı, buruk halimle tepemde hissettiğim nükleer sonrası kalın bir bulut, 30 mil yarıçaplı şekilde içinde radyoaktif kimyasalları barındıran bir şişe :) Yoksa çok mu abarttım?

plus plus feminen

Ama ne diyeyim ben bu kokuyu beğenemedim. Nerde adam akıllı müge ? ananas ? Meyve içerikleri ? Yine de cesaretimi toplayarak dışarı çıktım ve üzerimdeki kokusu ile de herhangi bir kötü tepkide almadım. Bu konuda da parfümün kalıcılık ve farkedilirlik değerini mi tartışmalıyım yoksa benim beğenemediğim bu ürünü başkaları beğendi mi veyahut hissetmedi mi bu konuda kararsızım. Sizde bir kullanıcı veya test eden birisi iseniz zaten fikirlerinizi bu konu altında bizlere görerek sizlerinde yorumlarına istinaden doğru yola ulaşacağıma inanıyorum. Zaten bu platformun amacı parfüm ile ilgili bilgiler alışverişi yapmak değil mi?

Bu koku yaşayan bir varlık olsa siz parfüm müsünüz? yoksa milkshake misiniz? sorusunu da sorabilirsiniz.

plus plus feminen

[Diesel Plus Plus Feminine Bayan Parfüm = Süt ve hindistan cevizi] diyorum fazla laf kalabalığı da yapmıyorum. Bir şişe süt, bir adet hindistan cevizi ile mikserde karışım yapılır ve bu karışım ile yıkanılır bu sayede aynı sonuçlara ulaşabilirsiniz :D Herkesin fikri ve zevkleri farklıdır. Sütlü ve tatlı içerikli parfümlerden haz alıyor kullanmayı seviyorsanız Diesel Plus Plus Feminine Bayan Parfümünü kullanmanızı veya kullanmadan önce bir deneme fırsatı vermenizi tavsiye edebilirim. Bu parfüme oy vermek istiyorsanız buraya tıklayarak oylama sayfasına geçiş yapabilirsiniz Diesel Plus Plus Feminine Bayan Parfüm

kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 39

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 61

BEĞENMEDİ
mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ
günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.