Diesel Only The Brave Extreme Erkek Parfüm Makale
en iyi açık parfüm

Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Elma

Elma

Deri

Deri

Gül

Gül

Kişniş

Kişniş

Ladin

Ladin

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

84

18-40

2016

2015 yılında Dizel markası Only The Brave Extreme modelini sunmaya karar verdi. Diesel Loverdose Red Kiss bayan modeline istinaden çıkarılan ve erkeklere özel modeli olan ürün , bayanlara hitap edilen harika kokusundan sonra erkekler içinde çok özel bir ürünle müşterilerine hitap etmeyi başardı. Koku özellikle büyüleyici ve tutkulu aşka bir gazel olarak hitap ediliyor.


Erkek formülü, Diesel evinin sunumu ile kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanması firma açısından da büyük mutluluk uyandırdı.
Only The Brave Extreme sürümü, erkeksi ve güçlü aynı zamanda önceki modellerine istinaden daha yoğun bir sürümü olarak sunulur.
Diesel 2009 yılının ilk aylarında üç yetenekli parfüm uzmanı tarafından geliştirdiği modelinde, Olivier Polge, ALIENOR Massenet ve Pierre Wargnye parfüme imza atan uzmanlar olarak duyuruldu. Özellikle bu yeni kokunun notaları açısından yetenekli ALIENOR Massenet'in verdiği güvenle yola çıktı. Parfüm modern ve çağdaş olarak hayal edilmiştir. Taze kokular için erkeklerin cazibesinin farkında olan, canlandırıcı notalar özenle seçilmiştir. Üst notalar, mandalina ve biber görünümü ve kişniş füzyonu, yanında Primofiore limon dinamizmini birleştirip ilk fıslanama ve ilk anlarda sizi özel duygulara götürür.

  Bununla birlikte içindeki gül varlığı ile yumuşak dokunuşlar uyandırır. Bütün özel iksir mavi bir yumruk şeklinde bir şişe içinde yer alır.
Bu yeni koku yakışıklı Liam Hemsworth ile tanıtıldı. 25 yaşındaki aktör, 2015 yılından bu yana Dizel markasının erkek yüzü ve kendisi Hollywood'un yükselen yıldızlarından biri olarak kabul ediliyor. Özellikle Açlık Oyunlarındaki performansı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.


Only The Brave erkek modelinin tüm rolünüde üstlenecek gibi görünüyor. Nitekim, cesaret, güven, inanç, iç kuvvet ve kararlılık kelimelerini
tasvir eden tüm elementlere sahip olan parfüm, birçok kadının kalbini eritmek için gereken her şeye sahip gibi görünüyor. Parfüme oy vermek için: Diesel Only The Brave Extreme Erkek Parfüm

kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK
beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 37

BEĞENMEDİ
mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 47

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ
günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 53

GÜNDÜZ
gece

% 47

GECE
Harika bir secim oldu

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.