Diesel Zero Plus Masculine Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Portakal

Portakal

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Anason

Anason

Bergamot

Bergamot

Tarçın

Tarçın

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Yasemin

Yasemin

Müge

Müge

Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

85

15-35

2003

5151

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 50

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Zero Plus Masculine Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Zero Plus Masculine parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir29263
Burnuma tamamen unisex kokuyor. Tarçın seviyorum ve bunu gerçekten yani bu modeli çok beğeniyorum. Tarçın, baharat ve vanilya ile kuru aşağı notalar harika uyum içerisinde. Gerçekten iltifat alıcı gayet ucuz bir parfüm
misafir11973
Herkesin bahsettiği tarçın kokusunu içerisinde alamadım (sanırım burun doktoruna görünmem gerekli) ama çok güçlü ve uzun ömürlü bir parfüm olduğunu belirtebilirim
misafir10132
Kör alış yaptım ve fiyatı gerçekten çok uygundu. Güçlü, uzun ömürlü ve ağır fark edilirliğe sahip olan bir tarçına sahip. Benim için aşırı güçlü ve tarçının bu kadar yoğun olduğunu düşünmemiştim.
misafir2155
Tarçın kokmak isteyen alsın
misafir20253
Çok güçlü ve aynı zamanda mide bulandırıcı. Ne yazık ki çok keskin olduğu için Diesel parfümlerine raflarında çok nadir bulunan bir modeli sanırım diğer modeller bundan daha çok satıyor.
misafir8326
Bugün bir deneme için test sıktım ve harika olduğunu söyleyebilirim. Ttarçın, kakule ve çiçek notaları gibi sıcak kuru baharatlar onu büyüleyici bir hale getirmiş. Çiçeğin diğer notalar ile anlaşması gerçekten güzel. Dengeli ve anlatıldığı kadar sert olmayan bir parfüm. Kakule, tarçın, küçük hindistan cevizi ve vanilya açıkça ışıltılı bir içeriğe sahip
misafir5047
Tarçın, vanilya yani kısacası baharat bombasından gerçekten keyif aldım. En başından beri yüksek bir ağırlığa sahip koku. Koku dip notalarda bile hala belirgin. Fiyatı çok uygun bence denilebilir. Ağır kokuları sevenler için önerebilirim.
misafir7804
Bu kokuya gerçekten bayılıyorum. Gerçekten muhteşem bir koku.Vanilya ve tarçın karışımı harika bir birliktelik içerisinde. Şu an bulmakta gayet zorlanıyorum. Bir kaç mağazaya gittim ama bulamadım. Diesel parfümleri gerçekten ilginç ve garip tasarımlara sahip ama hepsi birbirinden hoş.
misafir24715
Ben bu parfümü bir türlü sevemedim. Güzel bir tarçın kokusu arıyordum ve yorumlara istinaden bu modeli buldum ve aldım ama aşırı derecede sentetik bir parfüm. Tarçın var içerisinde ama benim tercih ettiğim bir tarçın modeli değil. Çok şekerli bir tarçın ayrıca
misafir6902
Kesinlikle benim için hiçbir şey ifade etmeyen çok rahatsız edici bir Diesel parfüm modeli
misafir8193
Bizim okulun sanırım tamamının kullandığı saçma Diesel parfüm modeli
misafir13136
Ofisimizde bunu kullanan bir arkadaş var ve sabah kahvaltısında tarçınlı çörek yemiş gibi hissediyorum.
misafir1493
Çok sentetik tarçın karmaşası içeren diesel parfümü
misafir14102
Kuru tarçın ve toz yani pudramsı kokuları seviyorsanız bunu denemelisiniz. Tipik iş yeri kokusuna benziyor. Parfüm ilk sıkılınca enteresan tepkilerle karşılaşabilecek bir koku ama aradan bir iki saat geçince harika bir koku olduğunu kimse buraya yazmamış. Bir parfüm alırken ilk sıktığınızda değil de aradan biraz zaman geçtiğinizde performansını değerlendirmeniz daha mantıklı olur.
misafir17327
Tarçın sevmiyorsanız bunu satın almayın. Eğer hoşlanıyorsanız bu kış için harika bir koku. Çok baharatlı ve tatlılığı ile sizi sarar. Bu yaz için asla kullanılmamalı. Çünkü çok yoğun ve tatlı. Bu yüzden yorar. Uzun ömürlülüğü çok iyi. Yaklaşık 8 saat sürüyor. Projeksiyon da mükemmel. Bu yüzden fazla püskürtmeyin.
misafir8560
Bazı değerlendirmeleri okuduktan sonra dikkatlice bir sprey test denedim. Tarçın baskın ve hoş ama diğer baharatların açılış karışımı bana kötü kokuyor. Projeksiyon yarım sprey ile bile tamam. Uzun ömürlü olmasına yorum yapamam. Tavsiye etmiyorum. Lütfen satın almadan önce deneyin.Herkesin tarzı değil.
misafir6278
Yıllar önce bir indirim dükkanında 100 lük şişeden bir şişe aldım ve güzel şeyler hayal ederek almıştım. O zamandan beri zevk almayı öğrenmeye çalıştım ama bunun sadece korkunç bir parfüm olduğu sonucuna vardım. Karanfil ve kiraz ile tarçın şekeri (kırmızı şaraplar veya Big Red sakızı gibi) karışımı. İnce bir vanilya tabanına sahiptir ancak baskın koku ucuz kurabiye tarçını. Ayrıca çok yoğun karanfil karışımıdır. Benim için çok tatlı ve güçlü. Ben sevmedim.
misafir21833
Çok sentetik olan toz tarçın parçası. Korkunç bir parça değil ama sadece benim için uygun olmadığını belirtebilirim.
misafir21977
Bence korkunç bir parfüm. Büyük anneler için hazırlanmış baharatlı bir parfüm gibi kokuyor.
misafir13329
Tarçın kokusundaki keskinlik, kompozisyondaki diğer notaların çoğunu gölgede bırakıyor. Herkes için uygun değil kısacası.
misafir21680
Zero Plus Masculine için en büyük sürpriz ilk kokuyu kokladığın zaman olacak. Evet çok sentetik ama tarçın dominant notası oldukça iyi. Ayrıca uzun ömürlüdür. Hatta çok uzun ömürlüdür. Bu organik Rooibos çayı bazı nefret ettiğim baharatları temsil ediyor ama bu kombinasyonda kokusu da harikaydı. Koku biraz acıya meyillidir.
misafir10315
İçindeki malzemelerin kombinasyonu ne olursa olsun bilmiyorum ama birlikte güzelce uyum sağlamış. Aşırı olmaksızın çok seksi kokuyor. Kızlara sevgililerine alması için öneririm.
misafir20015
Koku çok sıcak ve tarçın içeriği yoğun. Ayrıca meyan kökü ipuçları var. Özellikle kış aylarında akşam giymenizi öneririm.
Önceki gözden geçirenlerden farklı olarak şişe ile ilgili bir sorunum yok. Şişe güzel ve parlak değil ki bu iyi çünkü erkekler için bir ürün. Bütün kokuların parıltılı ambalajlarda olmasını istemiyorum. Mat renk harika.
misafir2309
Fiyatı ile kıyaslandığında harika bir üründür. Uygulaması kolay çok şık bir şişede. Eril koku ve çok iyi bir zaman süresince kalıcılığı muntazam. Ancak ne kadar uygulandığı konusunda dikkatli olunmalıdır. Fazlası bayabilir.
misafir12508
Koku gün boyu sürmediği için biraz üzüldüm. Ama kalıcılığı boyunca kullanım için harika bir kokusu var. Güzel kokuyor ve çoğu erkeğin beğeneceği bir hediye. Harika bir erkeksi. Yıllar boyunca fiyatlarda düşüş yaşadı ve bu nedenle kendiniz için bile satın alabileceğiniz uygun fiyatlı bir parfüm. Baharatlı tonları süper ayarlanmış.
misafir6240
Şişenin üzerindeki basit tasarım ve renkler gerçekten dikkatimi çekti. Güzel kırmızı ve gümüş aksan ile sade tasarımı severim. Koku tarçınlı ve harika. İlk püskürtüldüğünde biraz fazla güçlü ama bu iyi bir şey çünkü biraz uzun kalıyor. Bu nedenle daha uzun ömürlüdür. Ayrıca ucuzdur. Kim uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri sevmez ki. Bence başarılı bir parfüm.
Kashif
Ben tarçına bayılırım. Bu tarçın ilk önce yüksek bazda ancak tarçın oturduktan ve kullanım sonrası biraz süre geçtikten sonra eski tozlu pudramsı halini alıp iyi bir etki bırakıyor. Bu parfümü ben şahsen seviyorum ve beğeniyorum. Puanım 8/10
Keremtpt
Diesel'in kokularını çok sevimli bulduğum doğrudur. Gençlere hitap eden bu Diesel Zero Plus Masculine o kadar da harika bir koku değil. Sunuyu şatafatlı ve ucuz buldum. Küstah ve sentetik. Tarçını seven birileri var ise burada alın size tarçın bombası. Ucuz garip kokuları, pahalı sıkıcı olanlardan daha sevimli buluyorum. Gençler size özel bu koku..
ibrahim
"Ben daima her parfümde yaptığım gibi kullanım açısından 3 kere püskürtme yöntemini uyguluyorum. Boynun her iki tarafında bir tane ve bir tanesi bilek üzerinde. Ardından her iki bilek de birbirine sürtülür. Bu kokunun üst notaları aşırı derecede çok tatlı. Başlangıçta gül ile tatlı tarçın çok olsun isterseniz sizin için ideal diyebilirim. 10-15 dakika geçtikten sonra kendine geliyor. Tarçın hafifçe alçalıyor ve bu kokunun bir iki saatlik bir süre kaldığını düşünürseniz sıcak misk ve turuncu içerikli kokularka karşılanıyorsunuz. Sonunda tarçının, vanilya ve bergamota yerini bıraktığını görebilirsiniz. Uzun ömürlülüğün bilincinde olan bu koku cildimde minimum 6-8 saat kalıcılığı süren bir ürün. İş yerinde kullanmak mantıklı. Bir randevuda da kullanılabileceğini düşünüyorum. Ancak öyle düşündüğünüz gibi her yerden iltifatlar alabileceğiniz bir parfüm değil. 20 yaş altı genç arkadaşlara hitap eden kokumuza 3/5 not verebilirim her konuda.
yilmazereda
Ben kesinlikle beğenmedim. Güzel bir tarçın kokusu arıyordum ama yine diesel ve yine çok sentetik.
zafer
İlk açılışta yoğun tarçın patlaması ile karşılaşıyorsunuz ancak bundan sonraki dinlendiği zamanlarda kenzo gibi kokuyor. Tarçın diğer notalardan muhtemelen daha güçlü .. Ne yazık ki diyorum bu duruma.
purhan
Ben bu parfüm içerisindeki portakal ile hindistan cevizi uyumuna bayılıyorum. Kesinlikle test etmelisiniz.
isagokalp
Ben bunu denemek zorunda kaldım ve ağır bir tarçın notası ile karşı karşıya kaldım. Baharatlı, sıcak, tozlu ama taze değil sanki. Aşırı derecede çok tozlu notalar olduğunu söyleyebilirim. Tarçın ve baharat ile birlikte beraber onlarca buna benzer notalar yani kısacası resmen bir çok şey var. Bu arada merak edenler için bu parfüm kesinlikle unisex. Sanki parfümde bir şeyler eksik bu yüzden kendinizi çok düz sıradan hissedebilirsiniz. Sanki bir şeyler eksik gibi. Kehribar veya vanilya ya da belki daha fazla bergamot belki daha belirgin olabilirdi.
admin
Bu kötü koku bana eski olan okul günlerimi hatırlattı. Tüm kötü kokusu ile resmen dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız oda spreyi olarak kullanılabilme ihtimali olan zero plus parfümünü kullanmanızı dilerim. Ama tarçın ve çok tatlı kokulardan zevk alıyorum diyorsanız denemenizde fayda var. Fakat benim için çok ağır ve tatlı bir parfüm olduğunu belirtmek isterim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.