Portakal

Portakal

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Anason

Anason

Bergamot

Bergamot

Tarçın

Tarçın

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Yasemin

Yasemin

Müge

Müge

Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

85

15-35

2003

5808

kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 41

İLKBAHAR
yaz

% 18

YAZ
sonbahar

% 18

SONBAHAR
kış

% 24

KIŞ
gündüz

% 53

GÜNDÜZ
gece

% 47

GECE
captcha
Burnuma tamamen unisex kokuyor. Tarçın seviyorum ve bunu gerçekten yani bu modeli çok beğeniyorum. Tarçın, baharat ve vanilya ile kuru aşağı notalar harika uyum içerisinde. Gerçekten iltifat alıcı gayet ucuz bir parfüm
Herkesin bahsettiği tarçın kokusunu içerisinde alamadım (sanırım burun doktoruna görünmem gerekli) ama çok güçlü ve uzun ömürlü bir parfüm olduğunu belirtebilirim
Kör alış yaptım ve fiyatı gerçekten çok uygundu. Güçlü, uzun ömürlü ve ağır fark edilirliğe sahip olan bir tarçına sahip. Benim için aşırı güçlü ve tarçının bu kadar yoğun olduğunu düşünmemiştim.
Tarçın kokmak isteyen alsın
Çok güçlü ve aynı zamanda mide bulandırıcı. Ne yazık ki çok keskin olduğu için Diesel parfümlerine raflarında çok nadir bulunan bir modeli sanırım diğer modeller bundan daha çok satıyor.
Bugün bir deneme için test sıktım ve harika olduğunu söyleyebilirim. Ttarçın, kakule ve çiçek notaları gibi sıcak kuru baharatlar onu büyüleyici bir hale getirmiş. Çiçeğin diğer notalar ile anlaşması gerçekten güzel. Dengeli ve anlatıldığı kadar sert olmayan bir parfüm. Kakule, tarçın, küçük hindistan cevizi ve vanilya açıkça ışıltılı bir içeriğe sahip
Tarçın, vanilya yani kısacası baharat bombasından gerçekten keyif aldım. En başından beri yüksek bir ağırlığa sahip koku. Koku dip notalarda bile hala belirgin. Fiyatı çok uygun bence denilebilir. Ağır kokuları sevenler için önerebilirim.
Bu kokuya gerçekten bayılıyorum. Gerçekten muhteşem bir koku.Vanilya ve tarçın karışımı harika bir birliktelik içerisinde. Şu an bulmakta gayet zorlanıyorum. Bir kaç mağazaya gittim ama bulamadım. Diesel parfümleri gerçekten ilginç ve garip tasarımlara sahip ama hepsi birbirinden hoş.
Ben bu parfümü bir türlü sevemedim. Güzel bir tarçın kokusu arıyordum ve yorumlara istinaden bu modeli buldum ve aldım ama aşırı derecede sentetik bir parfüm. Tarçın var içerisinde ama benim tercih ettiğim bir tarçın modeli değil. Çok şekerli bir tarçın ayrıca
Kesinlikle benim için hiçbir şey ifade etmeyen çok rahatsız edici bir Diesel parfüm modeli
Bizim okulun sanırım tamamının kullandığı saçma Diesel parfüm modeli
Ofisimizde bunu kullanan bir arkadaş var ve sabah kahvaltısında tarçınlı çörek yemiş gibi hissediyorum.
Çok sentetik tarçın karmaşası içeren diesel parfümü
Kuru tarçın ve toz yani pudramsı kokuları seviyorsanız bunu denemelisiniz. Tipik iş yeri kokusuna benziyor. Parfüm ilk sıkılınca enteresan tepkilerle karşılaşabilecek bir koku ama aradan bir iki saat geçince harika bir koku olduğunu kimse buraya yazmamış. Bir parfüm alırken ilk sıktığınızda değil de aradan biraz zaman geçtiğinizde performansını değerlendirmeniz daha mantıklı olur.
Tarçın sevmiyorsanız bunu satın almayın. Eğer hoşlanıyorsanız bu kış için harika bir koku. Çok baharatlı ve tatlılığı ile sizi sarar. Bu yaz için asla kullanılmamalı. Çünkü çok yoğun ve tatlı. Bu yüzden yorar. Uzun ömürlülüğü çok iyi. Yaklaşık 8 saat sürüyor. Projeksiyon da mükemmel. Bu yüzden fazla püskürtmeyin.
Bazı değerlendirmeleri okuduktan sonra dikkatlice bir sprey test denedim. Tarçın baskın ve hoş ama diğer baharatların açılış karışımı bana kötü kokuyor. Projeksiyon yarım sprey ile bile tamam. Uzun ömürlü olmasına yorum yapamam. Tavsiye etmiyorum. Lütfen satın almadan önce deneyin.Herkesin tarzı değil.
Yıllar önce bir indirim dükkanında 100 lük şişeden bir şişe aldım ve güzel şeyler hayal ederek almıştım. O zamandan beri zevk almayı öğrenmeye çalıştım ama bunun sadece korkunç bir parfüm olduğu sonucuna vardım. Karanfil ve kiraz ile tarçın şekeri (kırmızı şaraplar veya Big Red sakızı gibi) karışımı. İnce bir vanilya tabanına sahiptir ancak baskın koku ucuz kurabiye tarçını. Ayrıca çok yoğun karanfil karışımıdır. Benim için çok tatlı ve güçlü. Ben sevmedim.
Çok sentetik olan toz tarçın parçası. Korkunç bir parça değil ama sadece benim için uygun olmadığını belirtebilirim.
Bence korkunç bir parfüm. Büyük anneler için hazırlanmış baharatlı bir parfüm gibi kokuyor.
Tarçın kokusundaki keskinlik, kompozisyondaki diğer notaların çoğunu gölgede bırakıyor. Herkes için uygun değil kısacası.
Zero Plus Masculine için en büyük sürpriz ilk kokuyu kokladığın zaman olacak. Evet çok sentetik ama tarçın dominant notası oldukça iyi. Ayrıca uzun ömürlüdür. Hatta çok uzun ömürlüdür. Bu organik Rooibos çayı bazı nefret ettiğim baharatları temsil ediyor ama bu kombinasyonda kokusu da harikaydı. Koku biraz acıya meyillidir.
İçindeki malzemelerin kombinasyonu ne olursa olsun bilmiyorum ama birlikte güzelce uyum sağlamış. Aşırı olmaksızın çok seksi kokuyor. Kızlara sevgililerine alması için öneririm.
Koku çok sıcak ve tarçın içeriği yoğun. Ayrıca meyan kökü ipuçları var. Özellikle kış aylarında akşam giymenizi öneririm.
Önceki gözden geçirenlerden farklı olarak şişe ile ilgili bir sorunum yok. Şişe güzel ve parlak değil ki bu iyi çünkü erkekler için bir ürün. Bütün kokuların parıltılı ambalajlarda olmasını istemiyorum. Mat renk harika.
Fiyatı ile kıyaslandığında harika bir üründür. Uygulaması kolay çok şık bir şişede. Eril koku ve çok iyi bir zaman süresince kalıcılığı muntazam. Ancak ne kadar uygulandığı konusunda dikkatli olunmalıdır. Fazlası bayabilir.
Koku gün boyu sürmediği için biraz üzüldüm. Ama kalıcılığı boyunca kullanım için harika bir kokusu var. Güzel kokuyor ve çoğu erkeğin beğeneceği bir hediye. Harika bir erkeksi. Yıllar boyunca fiyatlarda düşüş yaşadı ve bu nedenle kendiniz için bile satın alabileceğiniz uygun fiyatlı bir parfüm. Baharatlı tonları süper ayarlanmış.
Şişenin üzerindeki basit tasarım ve renkler gerçekten dikkatimi çekti. Güzel kırmızı ve gümüş aksan ile sade tasarımı severim. Koku tarçınlı ve harika. İlk püskürtüldüğünde biraz fazla güçlü ama bu iyi bir şey çünkü biraz uzun kalıyor. Bu nedenle daha uzun ömürlüdür. Ayrıca ucuzdur. Kim uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri sevmez ki. Bence başarılı bir parfüm.
Ben tarçına bayılırım. Bu tarçın ilk önce yüksek bazda ancak tarçın oturduktan ve kullanım sonrası biraz süre geçtikten sonra eski tozlu pudramsı halini alıp iyi bir etki bırakıyor. Bu parfümü ben şahsen seviyorum ve beğeniyorum. Puanım 8/10
Diesel'in kokularını çok sevimli bulduğum doğrudur. Gençlere hitap eden bu Diesel Zero Plus Masculine o kadar da harika bir koku değil. Sunuyu şatafatlı ve ucuz buldum. Küstah ve sentetik. Tarçını seven birileri var ise burada alın size tarçın bombası. Ucuz garip kokuları, pahalı sıkıcı olanlardan daha sevimli buluyorum. Gençler size özel bu koku..
"Ben daima her parfümde yaptığım gibi kullanım açısından 3 kere püskürtme yöntemini uyguluyorum. Boynun her iki tarafında bir tane ve bir tanesi bilek üzerinde. Ardından her iki bilek de birbirine sürtülür. Bu kokunun üst notaları aşırı derecede çok tatlı. Başlangıçta gül ile tatlı tarçın çok olsun isterseniz sizin için ideal diyebilirim. 10-15 dakika geçtikten sonra kendine geliyor. Tarçın hafifçe alçalıyor ve bu kokunun bir iki saatlik bir süre kaldığını düşünürseniz sıcak misk ve turuncu içerikli kokularka karşılanıyorsunuz. Sonunda tarçının, vanilya ve bergamota yerini bıraktığını görebilirsiniz. Uzun ömürlülüğün bilincinde olan bu koku cildimde minimum 6-8 saat kalıcılığı süren bir ürün. İş yerinde kullanmak mantıklı. Bir randevuda da kullanılabileceğini düşünüyorum. Ancak öyle düşündüğünüz gibi her yerden iltifatlar alabileceğiniz bir parfüm değil. 20 yaş altı genç arkadaşlara hitap eden kokumuza 3/5 not verebilirim her konuda.
Ben kesinlikle beğenmedim. Güzel bir tarçın kokusu arıyordum ama yine diesel ve yine çok sentetik.
İlk açılışta yoğun tarçın patlaması ile karşılaşıyorsunuz ancak bundan sonraki dinlendiği zamanlarda kenzo gibi kokuyor. Tarçın diğer notalardan muhtemelen daha güçlü .. Ne yazık ki diyorum bu duruma.
Ben bu parfüm içerisindeki portakal ile hindistan cevizi uyumuna bayılıyorum. Kesinlikle test etmelisiniz.
Ben bunu denemek zorunda kaldım ve ağır bir tarçın notası ile karşı karşıya kaldım. Baharatlı, sıcak, tozlu ama taze değil sanki. Aşırı derecede çok tozlu notalar olduğunu söyleyebilirim. Tarçın ve baharat ile birlikte beraber onlarca buna benzer notalar yani kısacası resmen bir çok şey var. Bu arada merak edenler için bu parfüm kesinlikle unisex. Sanki parfümde bir şeyler eksik bu yüzden kendinizi çok düz sıradan hissedebilirsiniz. Sanki bir şeyler eksik gibi. Kehribar veya vanilya ya da belki daha fazla bergamot belki daha belirgin olabilirdi.
Bu kötü koku bana eski olan okul günlerimi hatırlattı. Tüm kötü kokusu ile resmen dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız oda spreyi olarak kullanılabilme ihtimali olan zero plus parfümünü kullanmanızı dilerim. Ama tarçın ve çok tatlı kokulardan zevk alıyorum diyorsanız denemenizde fayda var. Fakat benim için çok ağır ve tatlı bir parfüm olduğunu belirtmek isterim.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm