Diesel Zero Plus Feminine Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Erik

Erik

Tarçın

Tarçın

Çin tarçını

Çin tarçını

Manolya

Manolya

Iris

Iris

Orkide

Orkide

Yasemin

Yasemin

Amber

Amber

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vanilya

Vanilya

Kakao Kabuğu

Kakao Kabuğu

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

77

20-45

2000

1806

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 8

SONBAHAR
kış

% 42

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Zero Plus Feminine Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Zero Plus Feminine parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir13542
Kocam bu parfümümü çok seviyor ve bütün gün bana iltifatlar ediyor. Sabah uyanıp, duş aldıktan sonra kulaklarımın ve boynumun arkasına hafif bir püskürtme yetiyor. Tam anlamıyla kalıcılığı bütün gün sürüyor. Çok hoş ve temiz. Bana göre güzel, temiz, saf, biraz sıcak, biraz tatlı bir koku. Çok kadınsı. 10 üzerinden 7 puan veriyorum. Harika bir ambalajı var ayrıca
sude
Bu modeli 17-18 yaşımdayken ilk kullanmıştım. İlk dediğime bakmayın daha sonra aldığımı felan düşünebilirsiniz ama asla :D Ben sevmedim. İltifat almayı düşündüğüm bir parfümdü. Kendim bile beğenmedim. Denemeden asla almayınız.
Elfida09
Buradaki notalar doğru görünüyor ama üst notaya bence hindistan cevizini ekleyin. Çok yoğun bir şekilde hindistan cevizi var. Yada bana öyle geldi. Sıcak, yazlık, tropikal olmayan bir şekilde tropikal. Enteresan değişik bir koku. Herkes beğenmez bence.
leman
Buna dayanamıyorum. Hiç bir iyi yönü yok. Çok saçma bir tatlılığı var ve aşırı sentetik. Uzak duruyorum. Bir daha asla almam.
hatice
Bu parfüme dürüstçe söylemek gerekirse hiç dayanamıyorum. Dört yıl önce bir hediye olarak geldi. Onun sentetik, aşırı, ağır, kederli baharatlı kokusu beni bunaltıyor. Bana çürümüş elma ve tarçın yanında diğer baharatların karışımı gibi kokuyor. Bilmiyorum ama kesinlikle tekrar denemeyeceğim.
happygirl
Şişeyi elinize alır almaz hindistan cevizi çığlıklarını hissedeceksiniz. Yaz için genç kokusu. 6/10 puanlamam.
ceyda
Üst notalar yeterince hoş, çoğunlukla tarçın, baharat ve erik yanında ananasın sıcak meyveli notalarını kokluyorum. Ne yazık ki zaman içinde daha belirgin hale gelen ve Plus Plus'a çok benzeyen bir hale bürünüyor. Hafif ve sentetik bir keskin kenara sahip. Birkaç saat sonra Plus Plus gibi sütlü bir kaliteye sahip oluyor ama çok iyi diyemem. Zero Plus biraz daha kabul edilebilir ve daha yumuşaktır. Ancak genel olarak ikisi de çok esnek ve benim için keskin. Her iki parfümden de kurtulmaya çalışacağım.
Aysunatar
Hizalanmamış, dengesiz, notaların dağınıklığı ile tam bir vasat. Uyumsuz güçlü ne kadar nota varsa şişenin içerisine sokmuşlar.
ayseyildiz
Ben erkek versiyonu nu kullandım ve bunu yeni kendime aldım. Zero Plus Feminine bence erkek için tamamen uygundur ve tüm gün boyunca hindistan cevizli kremalı bir kokuya sahip olmak isterseniz deneyebilirsiniz.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.