Diesel Zero Plus Feminine Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Diesel Zero Plus Feminine Bayan Parfüm

Diesel Zero Plus Feminine bayanlar için erkek baskına eş değer olarak üretilmiştir. 2000 yılında piyasaya sunulan parfüm Landi Arturetto işbirliği ile oluşturulmuştur. Başlangıç yani üst notalarında ​​hindistan cevizi, karabiber , tarçın , kayısı, kırmızı elma , erik , acı portakal, ananas ve baharatlar bulunmaktadır. Orta notalarda Orkide , Manolya , zambak, süsen ve yasemin ; Alt notalarında kakao , vanilya , sandal ağacı , amber , beyaz misk ve sedir bulunmaktadır . 150 ml deodorant 75 ml EDT ve 200 ml duş jeli olarak kullanılabilir. Bu koku arkasındaki burun Arturetto Landi'dir.

Üst Nota
Hint cevizi - muskat

Hint cevizi - muskat

Erik

Erik

Tarçın

Tarçın

Çin tarçını

Çin tarçını

Orta Nota
Manolya

Manolya

Iris

Iris

Orkide

Orkide

Yasemin

Yasemin

Alt Nota
Amber

Amber

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vanilya

Vanilya

Kakao Kabuğu

Kakao Kabuğu

Diesel Zero Plus Feminine Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Zero Plus Feminine Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 32 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 69 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
69%
32 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
69%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
31%
16 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
63%
Parfüm geceye uygun
GECE
38%
16 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
30%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
25%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
19%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
13%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
44%
16 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-45 Yaşlar için uygun
2000 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 77
2969 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Zero Plus Feminine Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
16 Adet Oy Kullanılarak
54 Puan Aldı

Diesel Zero Plus Feminine Bayan Parfüm Yorumları

Kocam bu parfümümü çok seviyor ve bütün gün bana iltifatlar ediyor. Sabah uyanıp, duş aldıktan sonra kulaklarımın ve boynumun arkasına hafif bir püskürtme yetiyor. Tam anlamıyla kalıcılığı bütün gün sürüyor. Çok hoş ve temiz. Bana göre güzel, temiz, saf, biraz sıcak, biraz tatlı bir koku. Çok kadınsı. 10 üzerinden 7 puan veriyorum. Harika bir ambalajı var ayrıca
Bu modeli 17-18 yaşımdayken ilk kullanmıştım. İlk dediğime bakmayın daha sonra aldığımı felan düşünebilirsiniz ama asla :D Ben sevmedim. İltifat almayı düşündüğüm bir parfümdü. Kendim bile beğenmedim. Denemeden asla almayınız.
Buradaki notalar doğru görünüyor ama üst notaya bence hindistan cevizini ekleyin. Çok yoğun bir şekilde hindistan cevizi var. Yada bana öyle geldi. Sıcak, yazlık, tropikal olmayan bir şekilde tropikal. Enteresan değişik bir koku. Herkes beğenmez bence.
Buna dayanamıyorum. Hiç bir iyi yönü yok. Çok saçma bir tatlılığı var ve aşırı sentetik. Uzak duruyorum. Bir daha asla almam.
Bu parfüme dürüstçe söylemek gerekirse hiç dayanamıyorum. Dört yıl önce bir hediye olarak geldi. Onun sentetik, aşırı, ağır, kederli baharatlı kokusu beni bunaltıyor. Bana çürümüş elma ve tarçın yanında diğer baharatların karışımı gibi kokuyor. Bilmiyorum ama kesinlikle tekrar denemeyeceğim.
Şişeyi elinize alır almaz hindistan cevizi çığlıklarını hissedeceksiniz. Yaz için genç kokusu. 6/10 puanlamam.
Üst notalar yeterince hoş, çoğunlukla tarçın, baharat ve erik yanında ananasın sıcak meyveli notalarını kokluyorum. Ne yazık ki zaman içinde daha belirgin hale gelen ve Plus Plus'a çok benzeyen bir hale bürünüyor. Hafif ve sentetik bir keskin kenara sahip. Birkaç saat sonra Plus Plus gibi sütlü bir kaliteye sahip oluyor ama çok iyi diyemem. Zero Plus biraz daha kabul edilebilir ve daha yumuşaktır. Ancak genel olarak ikisi de çok esnek ve benim için keskin. Her iki parfümden de kurtulmaya çalışacağım.
Hizalanmamış, dengesiz, notaların dağınıklığı ile tam bir vasat. Uyumsuz güçlü ne kadar nota varsa şişenin içerisine sokmuşlar.
Ben erkek versiyonu nu kullandım ve bunu yeni kendime aldım. Zero Plus Feminine bence erkek için tamamen uygundur ve tüm gün boyunca hindistan cevizli kremalı bir kokuya sahip olmak isterseniz deneyebilirsiniz.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER