Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Diesel Plus Plus Masculine Erkek Parfüm

Plus Plus Masculine Diesel tarafından erkekler için üretilmiş oryantal odunsu parfüm. Plus Plus Masculine parfümünün arkasındaki burun Arturetto Landi 1997 yılında parfümün piyasaya çıkmasını oluşturarak başlattı. Üst notalarda bergamot , portakal , hurma yaprağı ve kediotu bulunan parfümde  Orta notalarda, yasemin , huş , adaçayı , kakule , kişniş bulunmaktadır. Alt notalarda vetiver , misk , sandal ağacı , paçuli , meşe yosunu , hindistan cevizi , karanfil , tarçın , tonka fasulyesi ve anason vardır .

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Portakal

Portakal

Hurma

Hurma

Kediotu

Kediotu

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Huş ağacı

Huş ağacı

Adaçayı

Adaçayı

Kakule

Kakule

Alt Nota
Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

Diesel Plus Plus Masculine Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Plus Plus Masculine Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 33 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 74 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 64 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
74%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
64%
33 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
44%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
56%
16 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
81%
GECE
GECE
19%
16 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
55%
Orta Nota
25%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
31%
YAZ
YAZ
31%
SONBAHAR
SONBAHAR
13%
KIŞ
KIŞ
25%
16 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-35 Yaşlar için uygun
1997 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 90
4468 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Plus Plus Masculine Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
17 Adet Oy Kullanılarak
66 Puan Aldı

Diesel Plus Plus Masculine Erkek Parfüm Yorumları

Plus Plus, kötü olmayan kremsi ve meyveli bir parfüm. Kokusu gibi tatlı bir şeker arıyorsan, işte bu. Bana tatlı tart ve kroket karışımını hatırlatıyor. Çoğu insanın düzenli olarak giyeceği bir şey değil, ama tatlı sevenler için vazgeçilmez olabilir.
Bunu giyersen başkası gibi kokmazsın. Bu fiyat için çok güzel. Kremalı / sütlü oryantal. Git bul al
Diesel Plus Plus Masculine, beni tatlı kokulara bağlayan kokulardan modellerden biridir. Şekerlenmiş meyve çeşitleri, şekerler gibi kokuyor ama erkeksiliğini koruyor. Kısa güçlü açılıştan sonra yumuşak tatlılık, gerçekten hoş ve sentetik değildir. Genel olarak, sütlü / kremsi - genç hissetmek istiyorsanız veya genç çevreniz varsa gerçekten sıcak bir koku.
Uzun ömürlülük çok iyi.
Givenchy Xeryus Rouge modelinin ekonomik bütçe versiyonu! Uzun süre dayanır ve genellikle giymekten hoşlanırsınız. Meyveli, misk, odunsu - güçlü ama dengeli.
Tatlı, baharatlı ve sütlü aynı zamanda pürüzsüz. Her mevsim için çok sıradan bir koku ama çok yönlü. Performans iyi. Aslında çok iyi farkındalığa sahip ve koku 6-8 saat kalıcılığı ile gayet muntazam.
Çok kısa Plus Plus Masculine nasıl anlatılır. İşte şöyle : Taze sütlü kremsi.
Beyaz süt şişesi kokusu için bir yorum. Onu seviyorum. Harika kokuyor. Bunu yeşil, baharatlı, meyveli ve (tabii ki) sütlü olarak tanımlardım. Normalde saydıklarımdan nefret ettiğimden dolayı bu kokuyu neden seviyorum anlamadım. Çok garip. Ama bu çok meyveli değil, yeşil içerikler ve süt en çok göze çarpıyor.
Sulu değil, daha ozonlu ama çok ince ... Aksi halde sıcak ılık kokunun çok ağır ve yoğun olmasını engelleyen bir arka plan notası var. Kokularını taze, meyvemsi ve ozonlu seven genç, şık çocuklar için önerilir. Olgun kişilere önerilecek bir parfüm değil.
Gün içinde bu kokuyu kullanmaya çalışıyordum, ama günümüzde giyilmeyecek kadar gençleştiğini fark ettim. Benim yaşıma uygun değil daha genç arkadaşlara öneriyorum . Yeni raflardaki sanki daha sütlü bir içeriğe sahip. Yada bana öyle geliyor.
Sahip olduğum para tamamen çöpe gitti. Hiç tarif edildiği gibi kokmuyor bu lanet şey. Bunun yerine alkol ve su karıştırıp kullanmak daha mantıklı. Hiç bir farkı yok kısacası. 3 arkadaşımda kokladı ve hepsi de benim düşüncelerimi bana yeniden ilettiler.
Çöp kutusuna atmak zorunda kaldım. Bu kolonyadan nefret ediyorum ve kimsenin kullanmasına izin verecek hiçbir durumu kendimde görmedim. Bunu şimdiye kadar aldığım ve hemen attığım ilk koku.
Şişesi dikkatimi çektiği için aldım. Umduğum süt kokusunu alacağımı düşünürken hayal kırıklığına uğradım. Narenciyenin hoş kokusu ile günü pek az kurtaran çiçekli dokunuşlu bir ürün. Yine de hoş bir parfüm yani fena sayılmaz ama genel olarak Plus Plus benim için bir eksi.
böyle erkek parfümü mü olur ya ben bayıldım resmen ... Bir bayan olarak kullanırım kimsede bişeycikler diyemezz...
Güzel sütlü vanilya kokusu. Satın alacağımdan kesinlikle eminim çünkü tester kullandım ve gayet başarılı. Bu parfümün sahibi olmaktan çok mutlu olunabilir diye düşünüyorum.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER