Diesel Plus Plus Masculine Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Portakal

Portakal

Hurma

Hurma

Kediotu

Kediotu

Yasemin

Yasemin

Huş ağacı

Huş ağacı

Adaçayı

Adaçayı

Kakule

Kakule

Vetiver

Vetiver

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

90

18-35

1997

3165

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 60

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 42

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 58

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 42

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 8

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE

Plus Plus Masculine Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Plus Plus Masculine parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir27003
Plus Plus, kötü olmayan kremsi ve meyveli bir parfüm. Kokusu gibi tatlı bir şeker arıyorsan, işte bu. Bana tatlı tart ve kroket karışımını hatırlatıyor. Çoğu insanın düzenli olarak giyeceği bir şey değil, ama tatlı sevenler için vazgeçilmez olabilir.
misafir20879
Bunu giyersen başkası gibi kokmazsın. Bu fiyat için çok güzel. Kremalı / sütlü oryantal. Git bul al
misafir28895
Diesel Plus Plus Masculine, beni tatlı kokulara bağlayan kokulardan modellerden biridir. Şekerlenmiş meyve çeşitleri, şekerler gibi kokuyor ama erkeksiliğini koruyor. Kısa güçlü açılıştan sonra yumuşak tatlılık, gerçekten hoş ve sentetik değildir. Genel olarak, sütlü / kremsi - genç hissetmek istiyorsanız veya genç çevreniz varsa gerçekten sıcak bir koku.
Uzun ömürlülük çok iyi.
misafir8877
Givenchy Xeryus Rouge modelinin ekonomik bütçe versiyonu! Uzun süre dayanır ve genellikle giymekten hoşlanırsınız. Meyveli, misk, odunsu - güçlü ama dengeli.
misafir5914
Tatlı, baharatlı ve sütlü aynı zamanda pürüzsüz. Her mevsim için çok sıradan bir koku ama çok yönlü. Performans iyi. Aslında çok iyi farkındalığa sahip ve koku 6-8 saat kalıcılığı ile gayet muntazam.
misafir409
Çok kısa Plus Plus Masculine nasıl anlatılır. İşte şöyle : Taze sütlü kremsi.
misafir16158
Beyaz süt şişesi kokusu için bir yorum. Onu seviyorum. Harika kokuyor. Bunu yeşil, baharatlı, meyveli ve (tabii ki) sütlü olarak tanımlardım. Normalde saydıklarımdan nefret ettiğimden dolayı bu kokuyu neden seviyorum anlamadım. Çok garip. Ama bu çok meyveli değil, yeşil içerikler ve süt en çok göze çarpıyor.
misafir17427
Sulu değil, daha ozonlu ama çok ince ... Aksi halde sıcak ılık kokunun çok ağır ve yoğun olmasını engelleyen bir arka plan notası var. Kokularını taze, meyvemsi ve ozonlu seven genç, şık çocuklar için önerilir. Olgun kişilere önerilecek bir parfüm değil.
erdem
Gün içinde bu kokuyu kullanmaya çalışıyordum, ama günümüzde giyilmeyecek kadar gençleştiğini fark ettim. Benim yaşıma uygun değil daha genç arkadaşlara öneriyorum . Yeni raflardaki sanki daha sütlü bir içeriğe sahip. Yada bana öyle geliyor.
enes3818
Sahip olduğum para tamamen çöpe gitti. Hiç tarif edildiği gibi kokmuyor bu lanet şey. Bunun yerine alkol ve su karıştırıp kullanmak daha mantıklı. Hiç bir farkı yok kısacası. 3 arkadaşımda kokladı ve hepsi de benim düşüncelerimi bana yeniden ilettiler.
ekrem
Çöp kutusuna atmak zorunda kaldım. Bu kolonyadan nefret ediyorum ve kimsenin kullanmasına izin verecek hiçbir durumu kendimde görmedim. Bunu şimdiye kadar aldığım ve hemen attığım ilk koku.
bomberman
Şişesi dikkatimi çektiği için aldım. Umduğum süt kokusunu alacağımı düşünürken hayal kırıklığına uğradım. Narenciyenin hoş kokusu ile günü pek az kurtaran çiçekli dokunuşlu bir ürün. Yine de hoş bir parfüm yani fena sayılmaz ama genel olarak Plus Plus benim için bir eksi.
sude
böyle erkek parfümü mü olur ya ben bayıldım resmen ... Bir bayan olarak kullanırım kimsede bişeycikler diyemezz...
trparfum
Güzel sütlü vanilya kokusu. Satın alacağımdan kesinlikle eminim çünkü tester kullandım ve gayet başarılı. Bu parfümün sahibi olmaktan çok mutlu olunabilir diye düşünüyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.