Turunç

Turunç

Zambak

Zambak

Kırmızı frenk üzümü

Kırmızı frenk üzümü

Ananas

Ananas

Yasemin

Yasemin

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Manolya

Manolya

Orkide

Orkide

Misk

Misk

Sedir

Sedir

Amber

Amber

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

73

18-40

1997

9409

kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 30

İLKBAHAR
yaz

% 15

YAZ
sonbahar

% 30

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ
gündüz

% 65

GÜNDÜZ
gece

% 35

GECE
captcha
Bildiğimiz kremalı süt kokusu. Ayrıca hafif hindistan cevizi hissettim. Alkol oranı mı kalitesi mi artık kesinlikle çok keskin ve rahatsız edici. Sütlü malibu gibi kısacası. Ben pek beğenemedim malesef.
Ya arkadaş kız arkadaşıma yüz kere sıkma diyorum beğenmediğim halde hala bu konuda inat.. Sevmiyoruz... Ailece süt hindistan cevizi kokmayı sevmiyoruzz...
Bu çok garip kokan bir koku. İlk kullanımımda sıkar sıkmaz çok keskin bir alkol patlaması ile karşı karşıya kaldım. Daha sonra ekşi ve tatlı / meyveli bir hale geldi. Hindistancevizi var diye biliyorum ama ne yazık ki korkuyorum ki sadece bana ekşi süt gibi kokuyor. Çok şaşırtıcı bir içeriğe sahip.
Kesinlikle benzersizdir ve diğer kokular gibi bir içeriğe sahip değildir. Bana göre, başlangıçta çok keskin, plastik ve sentetik bir koku ile karşılandım. Belki de baş ağrılarına neden olabilecek kadar ağır bir koku. Hangi notaların sorumlu tutulduğunu bilmiyorum bu ağır içerikle ilgili olarak. Belki de zambak ve acı portakal bu hale getiriyor. Zaman geçtikçe, daha sıcak ve daha keyifli bir o kadar da samimi oluyor. Çok temiz ama tatlı.
İlk sıktığım zaman korkunç bir koku ama zamanla harika bi hale geliyor ... Gün içi yani gündüz kullanım için için en iyisi. İçinde de baharatlı bir hindistan cevizi içeriği var. Normal hindistan cevizi gibi değil.
Harika, sütlü, kremalı, kadınsı ve ince. Armani Lei'ye yakın ve strangley'den daha az tatlı bir veya Britney markasının fantasy modeli ile birbirine denk. Zarif ama uzun süredir ve bir o kadar da güçlü bir koku. Süt neredeyse kremsi, çatlak ve dikkat çekici. Gerçekten bu kokuyu çok sevdim! Zamansız, hala modern, genç, klişelerden uzak, yumuşak ama etkilidir. Hiç de tatlı değil. İçeriğindeki tropik olmayan bir hindistan cevizi notasına sahipr. Sentetik, yapay olmadığını da düşünüyorum. Kısacası Feminine, pürüzsüz, yumuşak, doğal ve seksi.
Onu 13 yıl önce almıştım :D Kendisini çok sevdim. Kadınsı değil, çok erkeksi bir kokudur. Güçlü, tatlı sayılmayan, şehvetli olmayan, baştan çıkarıcı hiç olmayan, cesur bir parfüm. Notaları okuyan birisi için (vanilya, süt, fındık ...) bunun bebek kokusu olabileceğini kullanmadan önce düşünebilir. Sıcak, rahat, kabarık notalara sahip.
Femininen Britney Spears'ın ilk çıkış stilini düşünmemi sağlıyor :) Sütlü, tatlı, alkollü bir ipucu. 2000'lerde kalmalı.
Bu parfümü seviyorum! Parfümü kullanan bir iş arkadaşım vasıtasıyla yıllar sonra keşfettim. Kendim için aldım fakat her zaman yeni kokular alan bir parfüm bağımlısı olarak, dolabın arkasına itmiş olduğum bir koku. Bugün dolaba bakıp onu yeniden keşfettim. Yine de gerçekten güzel kokuyordu. Bütün akşam bileğimde kokusunu alabiliyordum. Tatlı, yumuşak ve misk içerikli. Maalesef olumsuz yanlarından biri ömrü çok kısa sürdü, birkaç saat içinde kayboldu veya benim burnum alıştı diyebilirim.
Tek kelime ile hindistan cevizi notası var. Diğer notaları ben neden alamıyorum? Tamamen kokularını hissedemesemde çok iyi odaklanmak gerekiyor. Biraz bu nota yoğun olmuş sanki ama yapay değil. Bu parfümü süt notası yüzünden aldım. Kabul ediyorum başlarda çok beyaz olan çikolata tadı da var. Puding kokusuda diyebiliriz. Beyaz çiçekler (yine de farklı zambak olmasa da) çok keskin ama hızla solup vanilya kremasına bırakıyor kendini ... Benim cildimin üzerinde sıfır kalma gücü var 3 saat geçti ve neredeyse gitti. Veya haksızlık edip burnumun alıştığını itiraf edemiyorum. Çok özel bir koku değil ... ama hoş sadece.
Eşimin 10 sene önce keşfedip aldığı ve benimde çok beğendiğim en başarılı diesel parfümlerinden biri. Misk kokularına bayıldığımı oda bilir. Test etmenizde fayda var.
Arkadaşım Diesel Plus Plus modelini özel günlerinde kendine has giyindiği zamanlarda kullanırdı. Bende ondan görerek nasıl olduysa kendime iki şişe almış bulunmaktayım.
Yılbaşında bir firmada indirim olması sebebi ile cidden uygun fiyata almıştım.
İlk önceleri orjinalliği konusunda şüphe duysamda kullandıktan sonra olmadığının farkına vardım. Ondan sonrada aynı fiyata o kadar bakmama rağmen hiç bir yerde bulamadım . Bu parfüm benim için ' sütlü misk ' kokusunu haykırıyor . Ne olduğunu bilmiyorum ama bu koku cidden çok enteresan. Bence bir koku insanı ne kadar mutlu edebilir test etmek istiyorsanız bu ürünü bir kereliğine de olsa kullanabilirsiniz.
Harika sütlü , kremalı , kadınsı sofistike bir ürün. Bu uzun ömürlü, hassas ama bir o kadar da güçlü. Ceviz , shea yağı kokusu ile gerçekten dikkat çekecek bir parfüm. Ben gerçekten bir bayan üzerinde bu parfümü çok seviyorum. Klişe olmayan enteresan, genç ve modern ayrıca zamansız. Sütlü hindistan cevizinin hafif dokunuşu ayrı bir güzellik katmış. Sentetik değil kısacası yapay hiç değil. Üstelik Lezzetli, Pürüzsüz, doğal ve seksi .
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm