Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Diesel Only The Brave Wild Erkek Parfüm

Dizel  2014 yılı itibari ile Only The Brave Wild parfümünü piyasaya sundu. Parfüm ilk üst notalarında greyfurt, limon ve karabiber ile açılış yapmaktadır. Orta notada lavanta , hindistan cevizi , sardunya ve kumarin bulunmaktadır . Alt notada sedir ağacı, vetiver ve yosun notları içermektedir . Antoine Maisondieu ve Shyamala Maisondieu tarafından hazırlanan parfüm 50, 75 ve 125 ml EDT olarak piyasada bulunmaktadır.

Üst Nota
Greyfurt

Greyfurt

Limon

Limon

Karabiber

Karabiber

Orta Nota
Lavanta

Lavanta

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Kumarin

Kumarin

Sardunya

Sardunya

Alt Nota
Sedir

Sedir

Yosun

Yosun

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Diesel Only The Brave Wild Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Only The Brave Wild Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 34 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 75 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
75%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
73%
34 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
35%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
65%
17 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
59%
GECE
GECE
41%
17 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
65%
Orta Nota
25%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
24%
YAZ
YAZ
29%
SONBAHAR
SONBAHAR
24%
KIŞ
KIŞ
24%
17 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2014 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 80
2574 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Only The Brave Wild Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
16 Adet Oy Kullanılarak
64 Puan Aldı

Diesel Only The Brave Wild Erkek Parfüm Yorumları

Yaklaşık 15 dakika süren çok belirgin taze, görkemli baharatlı greyfurt ile açılır. Biraz acı olabilir ve daha sonra cilt üzerinde kalan zamanın geri kalanında yeşil bir hindistan cevizi vardır. Hafif bir tatlılık var ama bu hindistan cevizine atfedilebilir. Performans zayıf, cilde yakın duruyor. İlk saatte sadece dirsek uzunluğuna yayılır ve uzun ömür ılımlıdır. Bahar için iyi ama yaz için değil"
Yaz ya da ilkbaharda hayal edemiyorum. Soğuk havalarda çok daha iyi .Onu seviyorum ve bence sizde seveceksiniz.
Baharatlı bir koku. Gündelik kıyafetler ve sabah gezileri için iyi. İş yerinde de kullanılabilir.
Güzel, sıcak incir kokusu ... Carolina Herrera CH Sport ile çok benzer buluyorum.
Şaşırtıcı baharatlı bitkisel güneş losyonu gibi kokan değişik bir parfüm. Bu, çok net limon otu ve sardunya ile çok net ve bitkisel bir koku. Adı gibi vahşi değil ama fena da değil.
Test kartı kremsi ama kokulu hindistan cevizi kokuyordu. Bunu tekrar test edeceğim ancak efsanevi bir kadın kokusu vardı ve benzerliğine çok şaşırdım. Bayan parfümünün adını da hatırlayamadım.
Bunu bugün mağazada denedim. Lütfen, bunun turşu suyu gibi koktuğunu düşünen tek kişi olmadığımı söyleyin. :D
Diesel'in erkek serisine, özellikle de The Brave koku hattına oldukça aşina oldum. Markayı sevdiğimden beri, Diesel'in sunduğu tüm ürünleri test etmenin en iyi yol olduğunu düşündüm. Sadece The Brave Wild modelinin piyasaya sürülmesinden beri zor bir satış sayısı yakalamasına rağmen ben bu modelden gayet zevk alınması tercihindeyim. Yumuşak, biraz kremsi hindistan cevizi anlaşması, erkeksi kokularda çok nadiren koktuğunuz bir nottur. Şimdi daha fazla kullanılması gerektiğine inanıyorum. Sadece The Brave Wild, Creed's Virgin Island Water ile aynı çizgide, kremalı ve narenciyenin mükemmel bir karışımıdır. Bu koku, ambalajın önerdiği kadar sağlam değil ve beklediğimden çok daha taze. Temiz bir cildin kokusu gibi yumuşak ve ferahlatıcı bir duştan sonra tuzlu bir vetiver ve acı otlarla dolu bir ipucu. Gerçekten de bir erkeğin cildi üzerinde büyüleyici. Mükemmel uzun ömürlü olmasına rağmen nispeten kalın bir projeksiyona sahiptir.
Saçma gelebilir ama acı bir turşu suyu, muz, tropikal hindistan cevizi kokusu karışımı :D Kötümü diye sorarsanız, hçi kötü bir koku da değil. Enteresan. Böyle bir kokuyu daha önce hiç duymadınız. Bundan eminim.
Bu koku süper seksi ve size plaj havasını hissettirecek. Meyveli kokulardan dolayı gündelik kıyafetler ve daha çok gençler için. Biberle gelen ısınan baharatlı faktöre sahip. Bazen doğrudan koklandığında garip / sert bir his yansıtabilir. Belirli mesafede tamamen bir kalp katilidir. Ben bayılıyorum.
Yeşil kutuda hindistan cevizi yağı. Göze çarpan şey kesinlikle bu. Yaklaşık 15 dakika süren, çok acı verebilecek, gözle görülür derecede acılı bir cazibe veren greyfurt ile açılış yapan parfüm daha sonra cilde temas ettiği süre boyunca yeşil bir hindistancevizi kokusu hakimiyeti ile devam ediyor. Hafif bir tatlılık var ancak bu hindistan cevizi için geçerli. Performansı çok zayıf. Ilk saatte farkerilirliği biraz idare etsede ben tam süre boyunca başarısız olduğunu düşünüyorum. ilkbahar için iyi ama yaz için değil.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER