Diesel Only The Brave Wild Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Limon

Limon

Karabiber

Karabiber

Lavanta

Lavanta

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Kumarin

Kumarin

Sardunya

Sardunya

Sedir

Sedir

Yosun

Yosun

Vetiver

Vetiver

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

80

18-50

2014

1660

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 77

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 23

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 77

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 23

İLKBAHAR
yaz

% 31

YAZ
sonbahar

% 31

SONBAHAR
kış

% 15

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 62

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE

Only The Brave Wild Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Only The Brave Wild parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Tekin21332
Yaklaşık 15 dakika süren çok belirgin taze, görkemli baharatlı greyfurt ile açılır. Biraz acı olabilir ve daha sonra cilt üzerinde kalan zamanın geri kalanında yeşil bir hindistan cevizi vardır. Hafif bir tatlılık var ama bu hindistan cevizine atfedilebilir. Performans zayıf, cilde yakın duruyor. İlk saatte sadece dirsek uzunluğuna yayılır ve uzun ömür ılımlıdır. Bahar için iyi ama yaz için değil"
Taha
Yaz ya da ilkbaharda hayal edemiyorum. Soğuk havalarda çok daha iyi .Onu seviyorum ve bence sizde seveceksiniz.
UfukHatay
Baharatlı bir koku. Gündelik kıyafetler ve sabah gezileri için iyi. İş yerinde de kullanılabilir.
slckakgn
Güzel, sıcak incir kokusu ... Carolina Herrera CH Sport ile çok benzer buluyorum.
kadircan
Şaşırtıcı baharatlı bitkisel güneş losyonu gibi kokan değişik bir parfüm. Bu, çok net limon otu ve sardunya ile çok net ve bitkisel bir koku. Adı gibi vahşi değil ama fena da değil.
dursun
Test kartı kremsi ama kokulu hindistan cevizi kokuyordu. Bunu tekrar test edeceğim ancak efsanevi bir kadın kokusu vardı ve benzerliğine çok şaşırdım. Bayan parfümünün adını da hatırlayamadım.
Hercules
Bunu bugün mağazada denedim. Lütfen, bunun turşu suyu gibi koktuğunu düşünen tek kişi olmadığımı söyleyin. :D
Cuneytatinc
Diesel'in erkek serisine, özellikle de The Brave koku hattına oldukça aşina oldum. Markayı sevdiğimden beri, Diesel'in sunduğu tüm ürünleri test etmenin en iyi yol olduğunu düşündüm. Sadece The Brave Wild modelinin piyasaya sürülmesinden beri zor bir satış sayısı yakalamasına rağmen ben bu modelden gayet zevk alınması tercihindeyim. Yumuşak, biraz kremsi hindistan cevizi anlaşması, erkeksi kokularda çok nadiren koktuğunuz bir nottur. Şimdi daha fazla kullanılması gerektiğine inanıyorum. Sadece The Brave Wild, Creed's Virgin Island Water ile aynı çizgide, kremalı ve narenciyenin mükemmel bir karışımıdır. Bu koku, ambalajın önerdiği kadar sağlam değil ve beklediğimden çok daha taze. Temiz bir cildin kokusu gibi yumuşak ve ferahlatıcı bir duştan sonra tuzlu bir vetiver ve acı otlarla dolu bir ipucu. Gerçekten de bir erkeğin cildi üzerinde büyüleyici. Mükemmel uzun ömürlü olmasına rağmen nispeten kalın bir projeksiyona sahiptir.
adem
Saçma gelebilir ama acı bir turşu suyu, muz, tropikal hindistan cevizi kokusu karışımı :D Kötümü diye sorarsanız, hçi kötü bir koku da değil. Enteresan. Böyle bir kokuyu daha önce hiç duymadınız. Bundan eminim.
77Kerdem77
Bu koku süper seksi ve size plaj havasını hissettirecek. Meyveli kokulardan dolayı gündelik kıyafetler ve daha çok gençler için. Biberle gelen ısınan baharatlı faktöre sahip. Bazen doğrudan koklandığında garip / sert bir his yansıtabilir. Belirli mesafede tamamen bir kalp katilidir. Ben bayılıyorum.
admin
Yeşil kutuda hindistan cevizi yağı. Göze çarpan şey kesinlikle bu. Yaklaşık 15 dakika süren, çok acı verebilecek, gözle görülür derecede acılı bir cazibe veren greyfurt ile açılış yapan parfüm daha sonra cilde temas ettiği süre boyunca yeşil bir hindistancevizi kokusu hakimiyeti ile devam ediyor. Hafif bir tatlılık var ancak bu hindistan cevizi için geçerli. Performansı çok zayıf. Ilk saatte farkerilirliği biraz idare etsede ben tam süre boyunca başarısız olduğunu düşünüyorum. ilkbahar için iyi ama yaz için değil.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.