Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Elma

Elma

Deri

Deri

Gül

Gül

Kişniş

Kişniş

Ladin

Ladin

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

84

18-40

2016

10402

kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen

% 62

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ

ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 19

YAZ
sonbahar

% 24

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

captcha
misafir17536
Lezzetli ve erkeksi vanilyalı, tatlı yeşil elma kokusu özünde, meyveli yeşil elma ve misk derisi ile sarılmış vanilya benzeri bir tonka fasulyesi kokusu mevcut. (çok karmaşık anlattım :D ) ve bu bana çok çekici geliyor. Aroması harika. Kuru dip notasında etkisine bayılıyorum. Dürüst olmak gerekirse içeriğinde vanilya olmaması çok ilginç. Genel olarak Diesel parfümleri gayet başarılıdır.
misafir15029
Fiyatı çok uygun harika Diesel parfümü
misafir109
Bence aşırı sentetik. İlk kullanımdaki açılış notaları taze bir patlama ve uzun ömürlü. Sentetik olması dezavantaj ve özel bir koku olmasa da Diesel kokuları yinede güvenilirdir
misafir8684
Çok güzel bir koku. Aşırı meyveli, sentetik tatlı bir açılışa sahip ama parfüm kuruyunca daha olgun bir hale geliyor. Günde 4-5 sprey sıkıyorum ve performansı idare eder. Aşırı bir kalıcı koku olduğunu söyleyemem ama fiyatına değer.
misafir2816
Sadece koleksiyonumda olsun diye satın aldım. Çok abartılacak bir koku olmadığını düşünüyorum. Daha uzun ömürlü ve aynı fiyata bulabileceğiniz daha güzel Diesel parfümleri bulabilirsiniz.
misafir11704
Seksi ve eşsiz
misafir5115
Bir gün boyunca koku kalıcılığını sürdürüyor. İlkbaharda kullanılabilecek harika bir Diesel kokusu
misafir22260
Nişanlım da dahil çevremdeki birkaç arkadaşım bu kokuya sahip. Yeşil Elma, tonka fasulyesi ve ağır bir dille anlaşması ile cilt üzerinde ağır bir fark edilirliğe sahip. Vanilya ve tonka fasulyesi karışımı çok enteresan. Aşağıdaki yorumlarda içeriğinde vanilya olmadığını yazan bir arkadaş var ama bu konuda kesinlikle ince bir şekilde kendini belli eden vanilya kokusu alabiliyorum. Çok erkeksi meyveli tatlı bir havası var.
misafir27702
Orijinaline istinaden çok sentetik. Genel olarak derin ve iyi bir koku. Tonka fasulyesi tarafından tatlandırılan bu kokunun kalbinde genç bir deri var. Tonka yaşlı bir abi gibi ya da amca diyelim ama deri gayet genç duran bir deri notası.
misafir3617
Üst ve orta notaları gerçekten güzel olan bir parfüm. Kuruyunca, yani en alt noktalarda daha da iyi bir hale geliyor
misafir169
Olumsuz yorumlara inanamıyorum her konuda çekici bir parfüm
misafir492
Harika Eril bir koku. Gül, limon, elma sıçramaları ile kaşmir süet muhteşem şekilde karıştırılmış. Hafif bir bebek pudrası dokunuşu da seziyorum. Kısacası dip notaları tozlu ve çekici, seksi ve temiz nostaljik bir koku olduğunu belirtebilirim. Aradan belirli bir süre geçerse enteresan bir şekilde benzine benzer bir koku alıyorsunuz ama ondan sonraki anlarda bir saat geçince koku harika bir hale geliyor. Favori parfümlerimden biridir ve fark edilirliği 4-5 saat arası. Bu bence yeterli. Bu saatten sonra çok
dibine yaklaşırsanız uyguladığınız yere yine de kokuyu alabiliyorsunuz. Fiyatına endeks ile gayet başarılı bir Diesel kokusu olduğunu belirtebilirim.
misafir27014
Bu sentetik karışıklığı neden bu kadar çok sevdiğimi bilmiyorum. Normalde sentetik kokulardan nefret ederim ama bu model gayet başarılı.
misafir18945
Diesel markasının uzun ömürlü ve bayanlardan İltifat almak istiyorsanız kullanabileceğiniz hoş bir erkek parfümü
misafir26398
Enteresan bir şekilde tatlı narenciyeler ile başlayan ayrıca içerisinde ince deri ve meyve kokuları ile ekstra performans eklenmiş olan harika bir Diesel erkek kokusu. Yaz mevsimi için harika ve 10 üzerinden 9 puan verebilirim. Kış sonbahar ilkbahar mevsimlerinde pek uygun olmadığını düşünüyorum ama denemeye değer.
misafir10735
Notaların açıklamalarına bile girmek istemiyorum ve kesinlikle bu benim için üretilmiş olamaz. Çünkü çok sert kokuyor. 2 saat sonra katlanılabilir bir hale geliyor ve aşırı yoğun kokuları seven kişiler için önerilebilecek bir parfüm. Tarzı hoş ama aşırı ağır bir koku
misafir185
Şüphesiz ki parfüm ile ilgili söylenebilecek en mantıklı şey dip notasının harika olması. Çünkü ilk uygulamanızda bayağı sarsıcı bir etkiye sahip ve bu beni rahatsız etti.
misafir3669
bu parfümün yerine alberto sego markasının DSL2 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
misafir26296
Şüphesiz bu modelin en iyi zamanı kuru aşağı dip notası. Deri daha pürüzsüz ve çok temiz oluyor. Uzun ömürlü 8 saat en az giden bir parfüm. Çok hoş.
misafir2931
Bakmaya bile zahmet etmedim ve koleksiyonum için o şişeyi istiyorum
misafir5912
Elektrik mavisi. Bunu koklamayı dört gözle bekliyordum ... Dizel kokusunu ömür boyu sınırsız elektrik yani çekici bir akım olarak düşünebilirsiniz. Cesur bir koku.
misafir24888
O kadar güzel kokuyor ki içinde armut bulunmayan Ultra Male gibi. Dürüstçe konuşmalıyım. Hiç kimse bu kokudan şikayette bulunmadı. Herkes beğeniyor.
admin
Bari bende buraya dizel yumruk parfüm yazayım da ismini bilmeyenler bu şekilde bulsun. 😂
ilker34ist
Dinlendikten sonra orijinalin aynısı ama biraz daha sentetik kokuyor. Orjinali bu kadar sentetik değil. Güçlü performansa sahip ama o konuda hakkını vermek gerekir ama bunuda sentetik içerikle karşılayınca pekte benim için bir önem arzetmiyor .. Kızlar nedendir bu kokuyu seviyor. Sadece gece klübü için iyi gider..
huse1998
Açılışta yorucu ve acı kokuyor, bir saat sonra dayanılabilir bir yerde kuruyarak oturuyor. Ama yine de oldukça ucuz ve korkunç bir koku. Orijinali veya geçen yıl getirdikleri özel ürünlere istinaden iyi değil. Kısacası ben beğenmedim.
enes
İçeriğindeki deri pürüzsüz ve çok temiz. Uzun ömürlü bir ürün ve bende en az 8 saat kalıcılığı var. Diesel kokusundan beklediğiniz gibi hala sentetik ve bu olumsuz özelliklerini değiştiremediler gitti. Buna rağmen yine de nota kaliteleri açısından çok hoş diye yorumlayabilirim.
brs14
Orijinalle özdeş kokuyor fakat adından da anlaşılacağı gibi daha koyu ve biraz daha güçlü.
Biberoon
Bu hafta sonu denedim isminden de anlaşılacağı gibi, orijinal Only The Brave modeline extreme adını koyarak daha yoğun bir versiyonunu oluşturmuşlar. Turunçgil içerikleri ile açılış yapıyor ve sonra o tanıdık deri yine burnuma önceki versiyonundan hiç bir fark olmadan daha yoğun bir şekilde burunda hissediliyor. Orijinal sade modelinin yeterince güçlü olmadığını düşündüyseniz, bunu denemelisin :)
parfumgentr
Vay canına, tatlı kokulu gül, deri ve meyveli koku ile karışınca ekstra performansa sahip bir hale gelmiş. Başka ne var diye soracak olursanız yaz mevsimi için iyi değil diye düşünüyorum. 90/100 puan verdiğim Diesel Only The Brave Extreme kış ve sonbaharı mükemmel bir şekilde götürür diye düşünüyorum. Kulüpte, alışverişte, bir gece içerisinde iyi ya da dışarıda iyi vakit geçirmek için güzel bir alternatif.
admin
Bu hafta sonu deneme fırsatı bulduğu bir diesel parfümü. Yapmacık bir şişeye sahip.
Adından da anlaşılacağı gibi Only The Brave limonlu bir açılış ve aşırı derecede
deri kokusu barındırıyor.
Yeterince güçlü olmadığını düşündüğüm bir koku. Aksini iddia edebilecek olanlar için bir kere denemelisiniz diyebilirim.