Diesel Only The Brave Extreme Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Diesel Only The Brave Extreme Erkek Parfüm

Diesel firması tarafından hazırlanan Only The Brave Extreme erkekler için oryantal odunsu bir kokudur. Bu yeni bir koku ve 2016 yılında piyasaya sunuldu. Only The Brave Extreme kokunun  arkasındaki burun Alienor Massenet'dir. Üst notalarda limon , mandalina ve elma vardır ; Orta notaları deri , gül ve kişniş ; alt notalarda laden , sığla ve tonka fasulyesi vardır.

Üst Nota
Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Elma

Elma

Orta Nota
Deri

Deri

Gül

Gül

Kişniş

Kişniş

Alt Nota
Ladin

Ladin

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Diesel Only The Brave Extreme Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Only The Brave Extreme Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 42 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 77 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
77%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
73%
42 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
64%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
36%
22 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
55%
Parfüm geceye uygun
GECE
45%
22 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
25%
Alt Nota
15%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
41%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
18%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
27%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
14%
22 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-40 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 84
12173 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Only The Brave Extreme Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
18 Adet Oy Kullanılarak
58 Puan Aldı

Diesel Only The Brave Extreme Erkek Parfüm Yorumları

Lezzetli ve erkeksi vanilyalı, tatlı yeşil elma kokusu özünde, meyveli yeşil elma ve misk derisi ile sarılmış vanilya benzeri bir tonka fasulyesi kokusu mevcut. (çok karmaşık anlattım :D ) ve bu bana çok çekici geliyor. Aroması harika. Kuru dip notasında etkisine bayılıyorum. Dürüst olmak gerekirse içeriğinde vanilya olmaması çok ilginç. Genel olarak Diesel parfümleri gayet başarılıdır.
Fiyatı çok uygun harika Diesel parfümü
Bence aşırı sentetik. İlk kullanımdaki açılış notaları taze bir patlama ve uzun ömürlü. Sentetik olması dezavantaj ve özel bir koku olmasa da Diesel kokuları yinede güvenilirdir
Çok güzel bir koku. Aşırı meyveli, sentetik tatlı bir açılışa sahip ama parfüm kuruyunca daha olgun bir hale geliyor. Günde 4-5 sprey sıkıyorum ve performansı idare eder. Aşırı bir kalıcı koku olduğunu söyleyemem ama fiyatına değer.
Sadece koleksiyonumda olsun diye satın aldım. Çok abartılacak bir koku olmadığını düşünüyorum. Daha uzun ömürlü ve aynı fiyata bulabileceğiniz daha güzel Diesel parfümleri bulabilirsiniz.
Seksi ve eşsiz
Bir gün boyunca koku kalıcılığını sürdürüyor. İlkbaharda kullanılabilecek harika bir Diesel kokusu
Nişanlım da dahil çevremdeki birkaç arkadaşım bu kokuya sahip. Yeşil Elma, tonka fasulyesi ve ağır bir dille anlaşması ile cilt üzerinde ağır bir fark edilirliğe sahip. Vanilya ve tonka fasulyesi karışımı çok enteresan. Aşağıdaki yorumlarda içeriğinde vanilya olmadığını yazan bir arkadaş var ama bu konuda kesinlikle ince bir şekilde kendini belli eden vanilya kokusu alabiliyorum. Çok erkeksi meyveli tatlı bir havası var.
Orijinaline istinaden çok sentetik. Genel olarak derin ve iyi bir koku. Tonka fasulyesi tarafından tatlandırılan bu kokunun kalbinde genç bir deri var. Tonka yaşlı bir abi gibi ya da amca diyelim ama deri gayet genç duran bir deri notası.
Üst ve orta notaları gerçekten güzel olan bir parfüm. Kuruyunca, yani en alt noktalarda daha da iyi bir hale geliyor
Olumsuz yorumlara inanamıyorum her konuda çekici bir parfüm
Harika Eril bir koku. Gül, limon, elma sıçramaları ile kaşmir süet muhteşem şekilde karıştırılmış. Hafif bir bebek pudrası dokunuşu da seziyorum. Kısacası dip notaları tozlu ve çekici, seksi ve temiz nostaljik bir koku olduğunu belirtebilirim. Aradan belirli bir süre geçerse enteresan bir şekilde benzine benzer bir koku alıyorsunuz ama ondan sonraki anlarda bir saat geçince koku harika bir hale geliyor. Favori parfümlerimden biridir ve fark edilirliği 4-5 saat arası. Bu bence yeterli. Bu saatten sonra çok
dibine yaklaşırsanız uyguladığınız yere yine de kokuyu alabiliyorsunuz. Fiyatına endeks ile gayet başarılı bir Diesel kokusu olduğunu belirtebilirim.
Bu sentetik karışıklığı neden bu kadar çok sevdiğimi bilmiyorum. Normalde sentetik kokulardan nefret ederim ama bu model gayet başarılı.
Diesel markasının uzun ömürlü ve bayanlardan İltifat almak istiyorsanız kullanabileceğiniz hoş bir erkek parfümü
Enteresan bir şekilde tatlı narenciyeler ile başlayan ayrıca içerisinde ince deri ve meyve kokuları ile ekstra performans eklenmiş olan harika bir Diesel erkek kokusu. Yaz mevsimi için harika ve 10 üzerinden 9 puan verebilirim. Kış sonbahar ilkbahar mevsimlerinde pek uygun olmadığını düşünüyorum ama denemeye değer.
Notaların açıklamalarına bile girmek istemiyorum ve kesinlikle bu benim için üretilmiş olamaz. Çünkü çok sert kokuyor. 2 saat sonra katlanılabilir bir hale geliyor ve aşırı yoğun kokuları seven kişiler için önerilebilecek bir parfüm. Tarzı hoş ama aşırı ağır bir koku
Şüphesiz ki parfüm ile ilgili söylenebilecek en mantıklı şey dip notasının harika olması. Çünkü ilk uygulamanızda bayağı sarsıcı bir etkiye sahip ve bu beni rahatsız etti.
bu parfümün yerine alberto sego markasının 1072 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
Şüphesiz bu modelin en iyi zamanı kuru aşağı dip notası. Deri daha pürüzsüz ve çok temiz oluyor. Uzun ömürlü 8 saat en az giden bir parfüm. Çok hoş.
Bakmaya bile zahmet etmedim ve koleksiyonum için o şişeyi istiyorum
Elektrik mavisi. Bunu koklamayı dört gözle bekliyordum ... Dizel kokusunu ömür boyu sınırsız elektrik yani çekici bir akım olarak düşünebilirsiniz. Cesur bir koku.
O kadar güzel kokuyor ki içinde armut bulunmayan Ultra Male gibi. Dürüstçe konuşmalıyım. Hiç kimse bu kokudan şikayette bulunmadı. Herkes beğeniyor.
Bari bende buraya dizel yumruk parfüm yazayım da ismini bilmeyenler bu şekilde bulsun. 😂
Dinlendikten sonra orijinalin aynısı ama biraz daha sentetik kokuyor. Orjinali bu kadar sentetik değil. Güçlü performansa sahip ama o konuda hakkını vermek gerekir ama bunuda sentetik içerikle karşılayınca pekte benim için bir önem arzetmiyor .. Kızlar nedendir bu kokuyu seviyor. Sadece gece klübü için iyi gider..
Açılışta yorucu ve acı kokuyor, bir saat sonra dayanılabilir bir yerde kuruyarak oturuyor. Ama yine de oldukça ucuz ve korkunç bir koku. Orijinali veya geçen yıl getirdikleri özel ürünlere istinaden iyi değil. Kısacası ben beğenmedim.
İçeriğindeki deri pürüzsüz ve çok temiz. Uzun ömürlü bir ürün ve bende en az 8 saat kalıcılığı var. Diesel kokusundan beklediğiniz gibi hala sentetik ve bu olumsuz özelliklerini değiştiremediler gitti. Buna rağmen yine de nota kaliteleri açısından çok hoş diye yorumlayabilirim.
Orijinalle özdeş kokuyor fakat adından da anlaşılacağı gibi daha koyu ve biraz daha güçlü.
Bu hafta sonu denedim isminden de anlaşılacağı gibi, orijinal Only The Brave modeline extreme adını koyarak daha yoğun bir versiyonunu oluşturmuşlar. Turunçgil içerikleri ile açılış yapıyor ve sonra o tanıdık deri yine burnuma önceki versiyonundan hiç bir fark olmadan daha yoğun bir şekilde burunda hissediliyor. Orijinal sade modelinin yeterince güçlü olmadığını düşündüyseniz, bunu denemelisin :)
Vay canına, tatlı kokulu gül, deri ve meyveli koku ile karışınca ekstra performansa sahip bir hale gelmiş. Başka ne var diye soracak olursanız yaz mevsimi için iyi değil diye düşünüyorum. 90/100 puan verdiğim Diesel Only The Brave Extreme kış ve sonbaharı mükemmel bir şekilde götürür diye düşünüyorum. Kulüpte, alışverişte, bir gece içerisinde iyi ya da dışarıda iyi vakit geçirmek için güzel bir alternatif.
Bu hafta sonu deneme fırsatı bulduğu bir diesel parfümü. Yapmacık bir şişeye sahip.
Adından da anlaşılacağı gibi Only The Brave limonlu bir açılış ve aşırı derecede
deri kokusu barındırıyor.
Yeterince güçlü olmadığını düşündüğüm bir koku. Aksini iddia edebilecek olanlar için bir kere denemelisiniz diyebilirim.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER