Diesel Only The Brave Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Sarı limon

Sarı limon

Mandalina

Mandalina

Sedir

Sedir

Kişniş

Kişniş

Labdanum

Labdanum

Amber

Amber

Styrax

Styrax

Deri

Deri

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

80

25-40

2009

1631

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 61

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 54

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 46

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 8

İLKBAHAR
yaz

% 23

YAZ
sonbahar

% 23

SONBAHAR
kış

% 46

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 69

GÜNDÜZ
gece

% 31

GECE

Only The Brave Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Only The Brave parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
mert
Bugün ilk kez denedim. Söyledikleri kadar güçlü değil. Boynumda 3-4 sprey ile maksimum yaklaşık bir buçuk saat kaldı ve hiç sevmedim bu durumu. Sıcak havalarda daha iyi performans göstermesini umarım diyeceğim ama o zaman daha hızlı buharlaşacak. Sanırım yarım saatte yok olur o zamanda.
Cemakyol92
Bunu tekrar test etmek için yeterince cesur olmadığımı itiraf etmeliyim ... Bunu birkaç yıl önce yapmıştım, çok hoş olmayan içeriklere sahip. Sevmediğim bir tür koku olduğunu fark ettim. Ben almam bir daha.
Ardasayin
Şimdi Dior Sauvage'ın nereden geldiği anlaşılıyor. Bu ahbap arasında çok meşhur. Benziyorlar yada benzetilmiş. Herkesin dediği gibi: olağanüstü bir şey değil ama kötü bir koku da değil. Eminim herkes eh dese de beğenir.
adem
Bir sebeple bana 2018 invictus aqua modelini hatırlatıyor veya one million gibi - chanel allure homme karışımı birşey. Son derece harika kokan bir parfüm. Büyük bir projeksiyon ile uzun kalıcılığa sahip. Olgun bir adamım ve bu kokuyu seviyorum. Sadece meyveli kokan sakız gibi birşey değil. Oturaklı ve hoş.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.