Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette Bayan Parfüm

Dizel 2011 ve 2012 yılından itibaren kendi EDT baskısından olan ilk Loverdose sonrada 2013 de başlatılan Loverdose Tattoo Eau de Toilette ile 2014 yılı itibariyle piyasaya girmeye başladı. Anne Flipo ve Pascal Gaurina tarafından geliştirilen çiçeksi kokuda ilk notalarda çay, frenk üzümü tomurcukları , mandalina ve limon bulunmaktadır. Orta notalarda hint baklası ve buğulanmış pirinç ve alt notalarda ise gül ve manolya bulunmaktadır.

Üst Nota
Çay

Çay

Kırmızı frenk üzümü

Kırmızı frenk üzümü

Mandalina

Mandalina

Limon

Limon

Orta Nota
Gül

Gül

Manolya

Manolya

Alt Nota
Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Pirinç

Pirinç

Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 34 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 74 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 71 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
74%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
71%
34 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
53%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
47%
17 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
41%
Parfüm geceye uygun
GECE
59%
17 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
75%
Orta Nota
15%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
35%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
6%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
29%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
29%
17 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2014 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 80
4571 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
16 Adet Oy Kullanılarak
63 Puan Aldı

Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette Bayan Parfüm Yorumları

Orijinal Loverdose'u seviyorum, bu yüzden bunu da denemek istedim. Notalara baktığımda çok farklı olduğunu zaten biliyordum, bu yüzden modellerin aynı şekilde kokmasını beklemiyordum. Sonunda geçen hafta örnek şişemi aldım ve birkaç gündür deniyorum. Süt notalı bir deneyimi ilk kez yaşadım. Değişik pirinç te kokuyor. Bildiğiniz sütlaç gibi bir parfüm ama birebir de öyle kokmuyor. Çok değişik bir şey. Islatılmış bebek maması veya eski bisküviler gibi kokuyor. Vanilya ve pirinç biraz belirgindi, ancak bebek sütü kokusu kesinlikle en çok hakim olan nota. Baharatlı ya da tatlı bir notu olsaydı, bu koku muhtemelen daha iyi olurdu.
Bu koku beni şaşırttı. Şişe sert duruyor ama bu koku genç ve eğlenceli.
Erkek arkadaşımın ilkbahar / yaz aylarında çok ağır bulduğum orijinal Loverdose kadar sevdiği bir parfüm arıyordum. Loverdose Tattoo'yu bir süredir tanıyorum, ancak hiç denememe fırsatım olmadı ve yeni denedim. Bu gerçekten çok çarpıcı bir koku. Geçen hafta sonu örnek bir şişe aldım ve cildimde ılık meyveli, vanilyalı sütlaç ve en az kaymaklı süt gibi enteresan bir kokusu var. Bence bu parfüm, cildiniz üzerinde denemeniz ve karar vermeniz gereken test edilesi bir parfüm.
Açılış çok güzeldi, ama ondan sonra 10 dakika geçince Britney Spears 'Fantasy' modelini bana hatırlattı. Loverdose Tattoo EdP sürümünü tercih ederim. Sadece benim düşünceme göre böyle ama kendiniz için denemelisiniz. Eğer Britneys'in modellerini seviyorsanız muhtemelen bundan da hoşlanacaksınız.
Bu tatlı ve lezzetli ama maalesef benim için kalıcılığı çok zayıf. EDP'yi çok daha seviyorum. Taze olarak tarif edemezdim ama hafif tatlı ve mütevazı. Sütlü puding ve çay ile karıştırılmış tonka fasülyesi. Fena değil, belki EDP'yi çok güçlü bulan bazı insanlar buna bayılır.
Cennetin bir kokusu varsa, bu olmalı! Hafif, zarif, tatlı ve alışılmadık derecede baştan çıkarıcı. EDP'den bile daha iyi. Sanırım başka seçeneğim yok. Onu almak zorundayım. Test şişesine baktım ve kesin alacağım.
Sadece bugün test ettim ve gerçekten hayal kırıklığına uğradım. İlk başta pürüzsüz ve hoş, gerçekten güzel, daha sonra oyun hamuru kokusuna hazır olun. Yoğun toz kokusuna dönüştü. :( Sevmedim.
Bu ilk başta sütlaç gibi kokuyor ama sonra çok temiz ve hoş hale geliyor :D
Edt değil, edp almam gerekiyordu. Ama dün mağazada yanlış olanı aldım. Hayal kırıklığına uğrayacağımı düşündüm. Tatlı, tozlu ve oldukça ağır ama aslında rahatsız etmiyor. Edp olanını bundan daha çok seviyorum ve muhtemelen onu almaya geri döneceğim. Ama bu da paraya değecek güzel bir parfüm.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER