Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Çay

Çay

Kırmızı frenk üzümü

Kırmızı frenk üzümü

Mandalina

Mandalina

Limon

Limon

Gül

Gül

Manolya

Manolya

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Pirinç

Pirinç

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

80

18-50

2014

2657

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 62

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 46

İLKBAHAR
yaz

% 8

YAZ
sonbahar

% 23

SONBAHAR
kış

% 23

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 38

GÜNDÜZ
gece

% 62

GECE

Loverdose Tattoo Eau de Toilette Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Loverdose Tattoo Eau de Toilette parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir28328
Orijinal Loverdose'u seviyorum, bu yüzden bunu da denemek istedim. Notalara baktığımda çok farklı olduğunu zaten biliyordum, bu yüzden modellerin aynı şekilde kokmasını beklemiyordum. Sonunda geçen hafta örnek şişemi aldım ve birkaç gündür deniyorum. Süt notalı bir deneyimi ilk kez yaşadım. Değişik pirinç te kokuyor. Bildiğiniz sütlaç gibi bir parfüm ama birebir de öyle kokmuyor. Çok değişik bir şey. Islatılmış bebek maması veya eski bisküviler gibi kokuyor. Vanilya ve pirinç biraz belirgindi, ancak bebek sütü kokusu kesinlikle en çok hakim olan nota. Baharatlı ya da tatlı bir notu olsaydı, bu koku muhtemelen daha iyi olurdu.
misafir3667
Bu koku beni şaşırttı. Şişe sert duruyor ama bu koku genç ve eğlenceli.
misafir7970
Erkek arkadaşımın ilkbahar / yaz aylarında çok ağır bulduğum orijinal Loverdose kadar sevdiği bir parfüm arıyordum. Loverdose Tattoo'yu bir süredir tanıyorum, ancak hiç denememe fırsatım olmadı ve yeni denedim. Bu gerçekten çok çarpıcı bir koku. Geçen hafta sonu örnek bir şişe aldım ve cildimde ılık meyveli, vanilyalı sütlaç ve en az kaymaklı süt gibi enteresan bir kokusu var. Bence bu parfüm, cildiniz üzerinde denemeniz ve karar vermeniz gereken test edilesi bir parfüm.
Gizems
Açılış çok güzeldi, ama ondan sonra 10 dakika geçince Britney Spears 'Fantasy' modelini bana hatırlattı. Loverdose Tattoo EdP sürümünü tercih ederim. Sadece benim düşünceme göre böyle ama kendiniz için denemelisiniz. Eğer Britneys'in modellerini seviyorsanız muhtemelen bundan da hoşlanacaksınız.
pelina
Bu tatlı ve lezzetli ama maalesef benim için kalıcılığı çok zayıf. EDP'yi çok daha seviyorum. Taze olarak tarif edemezdim ama hafif tatlı ve mütevazı. Sütlü puding ve çay ile karıştırılmış tonka fasülyesi. Fena değil, belki EDP'yi çok güçlü bulan bazı insanlar buna bayılır.
sude
Cennetin bir kokusu varsa, bu olmalı! Hafif, zarif, tatlı ve alışılmadık derecede baştan çıkarıcı. EDP'den bile daha iyi. Sanırım başka seçeneğim yok. Onu almak zorundayım. Test şişesine baktım ve kesin alacağım.
songul
Sadece bugün test ettim ve gerçekten hayal kırıklığına uğradım. İlk başta pürüzsüz ve hoş, gerçekten güzel, daha sonra oyun hamuru kokusuna hazır olun. Yoğun toz kokusuna dönüştü. :( Sevmedim.
yonca
Bu ilk başta sütlaç gibi kokuyor ama sonra çok temiz ve hoş hale geliyor :D
Ysmngls
Edt değil, edp almam gerekiyordu. Ama dün mağazada yanlış olanı aldım. Hayal kırıklığına uğrayacağımı düşündüm. Tatlı, tozlu ve oldukça ağır ama aslında rahatsız etmiyor. Edp olanını bundan daha çok seviyorum ve muhtemelen onu almaya geri döneceğim. Ama bu da paraya değecek güzel bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.