Bergamot

Bergamot

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Elma

Elma

Şeker

Şeker

Kakao Kabuğu

Kakao Kabuğu

Fındık

Fındık

Kayısı

Kayısı

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Paçuli

Paçuli

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

88

18-50

2015

4633

kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 81

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 78

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 22

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 28

YAZ
sonbahar

% 28

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ
gündüz

% 61

GÜNDÜZ
gece

% 39

GECE
captcha
Yorumlarını ve notalarını okuyunca tam benlik dediğim sonra aldığım an hüsrana uğradığım parfüm.Yanlış anlasılmasın parfümde değil sıkıntı bana gönderilen bozuk verisyonunda. Değil 7-8 saat kalıcılık ve farkedilirlik şurda dursun... Bileğime sıktığım anda bile kokmayan 5 dkda yok olan bir koku ile karşılaştım.. Bende isterdim sizlerinki gibi yayılımı yüksek, girilen ortamda belli olan sexy bir parfümüm olsun..
2 yıldır bu parfümü kullanıyorum ve ona aşığım. Giydiğimde hep övgü alıyorum. Taze kokuyor ve çok fazla olmasa da genç kadınlara uyduğunu düşünüyorum. Olgun kadınların kokusu olduğunu düşünmüyorum.
Bu parfümü yemek ya da dışarı çıktığım zamanlarda kullanırım. Umarım diesel hep üretimine devam eder.
Bu koku çok güçlü yani ağır. Bazılarınız için çok güçlü olabilir o yüzden kör alış yapacaksanız bunu göz önünde bulundurun derim. Çok güzel kokuyor ve her zaman övgü alıyorum.
Bu parfüme özellikle kışın kullanmam sonucu daha bir bağlı kaldım. Frenk üzümü, kakao, fındık ve paçuli karışımı enteresan ötesi. İlk spreyde çok güçlü olduğunu söyleyebilirim. Performans da harika: cilt üzerinde 7-8 saat kalıyor. Giysilerimde 24 saatten fazla kalıyor. Fark edilirlik anlatılamaz zaten. Odaya dolup taşıyor. 😍 Şu ara bulunması çok zor olan bir parfüm.
Bu parfüme bayılıyorum, üzerimde gerçekten beklemediğim bir kremsi şekerli bir fındık kokusu oluşturuyor. Bundan başka cildimde gerçekten beni daha mutlu edecek herhangi bir meyve kokusu bulamayacağımı düşünüyorum. Karmaşık bir koku değil ve aynı zamanda sıkıcı bir parfüm de değil. Sadeliğinde güzel ve baymıyor. Aslında daha önce hiç böyle bir parfüm kokusu koklamadım. Jenerik denilebilir. Denemenizi tavsiye ederim. Loverdose Red Kiss gerçekten de kırmızı bir öpücük.
Kırmızı, her kadın ve her ruh hali için tutkuyu ve aşkı ayrıca en canlı rengi sembolize eder: Büyüleyici romantik. Şık bir ruj kullanan, dudaklarının duygusal dokusunu bir miktar daha gösterir kırmızı. Daha yoğun ve sofistike bir görünüm sunar. Mükemmel bir öpücükten önce sıcak, güvenli kollarda olduğu gibi güzel hissettirir. Uzun süre kaybedilen fakat sıkıcı olmayan, tatlı fakat rahatsız edici değil, yoğun ama ezici bir koku. Canlı, seksi karakteriyle kesinlikle lezzetli ama genel izleniminde rahatlatıcı. Cilt kokusu ama yine de hoş. Gururlu, Sofistike, Şehvetli, Sıcak, Güzel Karışımlı, Zengin Kadınsı ve bugünün bayanının Şık, Çok Kültürlü ve Çok Yönlü yaşamını sembolize ediyor. Bu oryantal vanilya kokusunun nefis tatlı ve şehvetli aroması, meyvemsi, şekerle karıştırılmış tatlı notalarından türetilmiş çok modern bir başlangıca sahiptir. Yaşınız ne olursa olsun, oldukça incedir ve acı değildir. Koku, lezzetli bir kremalı kokteylin kokusunun eşdeğeridir. Sonbahar akşamları için biraz baharatlı bir şeyle katmanlaşmak için mükemmel. Fark edilirliği harika.
Kokusu, kakao ve fındık notaları ile biraz daha tatlı, daha sonra zaman geçtikçe cildimde ortaya çıkan portakal çiçeği gibi görünen, biraz tatlı ayrı bir kokuya bırakıyor. Diesel Loverdose Red Kiss'in baştan çıkarıcı yetişkin bir kızı canlandırdığını düşünüyorum.
Kırmızı, her kadın ve her ruh hali için tutku ve aşkı temsil eder. Şık bir ruj kullanmak ve daha yoğun ayrıca sofistike bir görünüm için kokuda önemli yer kaplıyor. Bu parfüm kesinlikle sıkıcı değil. Tatlı ama rahatsız edici değil. Yoğun ama ezici bir koku değil. Seksi karakterle kesinlikle lezzetli ama yine de genel izlenimde rahatlatıcı.
Mükemmel koku ve harika parfüm. Çok uzun ömürlü.
Bu koku bana aşırı derecede tanıdık geliyordu ve ne olduğunu anlamaya çalışırken sonunda neye benzediğini anladım. Sanki vera wang princess modelinin yoğun bir versiyonu olmuş.
Dün gece parfümün bir numunesini aldım. Daha şehvetli, biraz baharatlı gourmand tipi bir koku bekliyordum. Son kararım ben bu ürünü kullanmayacağım..
Bunu denemekte çok heyecanlıydım ancak cildimdeki tek şey tatlı meyveli bir karmaşa idi. Her şeyle birlikte ilginç pudramsı bir özelliğide var. Reçel gibi kokuyor. Oldukça güçlü. En azından birkaç saat sonra biraz daha iyi hale geliyor. Biraz daha az yoğunluk, az meyveli şeker içeriği daha hoş olabilirdi.
Loverdose hayranıyım. Siyah şişe tatoo her zaman favorim. Ama ilk defa RED KiSS'i denediğimde, fındık notasında biraz hayal kırıklığına uğradım.
Ben daha çikolatalı, daha çatlak bir şey bekliyordum ancak bu notaları alamayan deneyimsiz burnumun problemi olduğunu düşündüm. Her neyse, bir süre kullanmayı sevdim ve geçen kış 50ml şişemin yarısını kullandım ve sonra da unuttum. Son zamanlarda tekrar şişeyi buldum ve bir şans daha vermeye karar verdim. Hala çok seviyorum ama nutella gibi kremsi bir fındık çikolatası var içinde sanki. Aynı zamanda keskin tatlı meyve notalarıda var. Bu keskin şekerli içeriğin biraz daha hafif olması kremmsi fındık kakaosu notasını daha fazla gösterebilirdi.
Parfümü bir yarışmada kazandım. Çok tatlı ve kakao ile fındık notalarını paçuli ile birlikte hissedebiliyorum. Genel olarak bakarsak uzun ömürlülük konusunda bende 12 saatten fazla etkisini sürdürdü. Sonbahar ya da kış için öneririm.
Loverdose Red Kiss ile ilgili ilk izlenimim, geçen ay mart ayı ortasında sıcak havalarda giyebileceğim bir parfüm aradım ve parfüm dükkanına girdim. Birkaç koku test ederken ilk kokularda sevdiğim bir şey bulamadım !, satış görevlisi bu parfümü bana önerdi. Bir kağıt parçası üzerine püskürterek bunun çok güzel bir çilek kokusu olduğunu iddia ettiler! Bana göre şeker, fındık ve kakao izi karışımı gibi kokuyordu. Kağıda iki tane daha fıslattım ve test kağıdını eve getirdim. Yarım saat sonra çok pembe bir paçuli türü ve cesur yasemin ortaya çıktı. Çilek kokusunu alamadım. Kağıt üzerinde ömrü 12 saatten fazlaydı. Kağıdı bir çekmeceye koydum ve yolculuk için ayrıldım ve iki hafta sonra kontrol edince biraz kehribar kokusu hissettim. Bu yüzden ömrünün en azından kıyafetler üzerinde iyi olacağını varsayıyorum. Yaz kokusu olabileceğini pek düşünmüyorum. Belki ilkbaharda güzel bir seçim olabilir.
Bu saf tatlı portakal çiçeği beni mest etti. Harika bir şey! Silaj çok iyi değil, ama bu müthiş kokusu var. Onunla yaşayabilirim
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm