Diesel Loverdose L Eau de Toilette Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kırmızı elma

Kırmızı elma

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

73

20-40

2012

3584

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 27

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE

Loverdose L Eau de Toilette Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Loverdose L Eau de Toilette parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir22825
Bu parfümü bir yıldan fazla süredir kullandım ve çok seviyorum. Koku süper süper tatlı ve ilk aldığımda beğenip beğenmeyeceğimden emin değildim. Bir süreliğine onu sevmeye başladım. Sabır gerektiren bir parfüm. İlk açılış sizi kandırmasın ve biraz bekleyin. Sadece iki / üç spreyi sıkıyorum ve gün boyu benimle devam ediyor. Bunu bazen de gün boyunca ve bazen dışarı çıkarken kullanıyorum. Çok güçlü bir parfüm. Bütün gece çok güzel kokuyor ve devam ediyor
misafir15190
Ben kesinlikle Loverdose a bayılıyorum. Bu soğuk kış günlerinde harika ve sizi sıcak aynı zamanda rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Tam olarak böyle bir şey daha önce koklamadım. Düşünebildiğim tek olumsuzluk sadece ilk uygulandığında birazcık zorlayıcı olabileceğidir. Koku çok güçlüdür.
Meyankökü ve anasonu güçlü bir karışımla başlar. Yaklaşık bir saat sonra gerçek bomba karşınızda.
misafir5627
Loverdose, cildimde anason ve meyankökü notaları ile keskin bir şekilde başlar. Daha sonra 15 dakika süre geçince bu ağırlık çöker ve güzel baharatlı çiçeklerle dolu vanilya kokusuna dönüşür. Bir çeşit vanilya bulutu üzerinde taşınan baharat ve çiçekler gibi. Çok tatlı ama rahatsızlık veren bir tatlı değil. Üzerimde kuru ve sıcak, tozlu bir kalite alır, bu yüzden sadece 4 yıldız veririm. Harika bir koku
misafir11873
Biraz daha uzun sürseydi kalıcılığı her konuda 5 yıldızı verirdim. Alien ve Flowerbomb arasında bir karışım olduğunu hissettim. Harika ve kendine has özgün. Kuruma sonrası karamel hisseden varsa belirtirse yanılmadığımı anlayacağım.
misafir23747
Bu kokuyu çok beğendim, ama benim için farklı bir akşam kokusu. Onu seviyorum ama vayyy diye bir daha alacağım bir parfüm değil. Onu ilk başta sevmiş ve bir arkadaştan almıştım. Şu an alıştım sanırım
misafir20493
Çok güçlü vanilya ve anasonla karıştırılmış, çok tatlı vanilyalı, neredeyse şeker tamamen. Daha sonra meyan kökü güzel bir yumuşak çiçek şekli ile değişiyor. Harika bir yasemin ortaya çıkıyor.
misafir26875
Bu benim için tam bir sürpriz oldu. Meyankökü dokunuşuyla feminen beyaz çiçek kombinasyonuna dönüşür.
Asla çok tatlı ya da çok meyveli değil. Mükemmel dengeli baharatlı çiçek ile güzel bir orman ihtiva eden koku.
misafir5012
İlk başta kokladığımda büyük bir yoğunlukta kokuyu aldım. Ağır meyan kökü kokusunu beğenmedim ama en sonunda bir şeyler beni sarhoş edici hale getirdi. Bir erkeğe gerçekten yakınlaştığınız ve nefeslerinin kokusunu alabileceğiniz türden olduğu gibi. Sadece sihir gibi. Ne olduğunu bilmiyorum ama vanilyadan gelebilir mi? Ama vanilya kokusunu alamıyordum. Belki de parfümün iddia ettiği şey aşk duyularınızla konuşuyor! Genellikle baş ağrısını vermeyecek şekilde bazı vanilyalarla dolu ağır şekerli meyan kökü gibi kokuyor. Fazla düşünmedim. Favori kokum olamaz ama kötü değil.
misafir15797
Bu güzel bir koku. Çok tatlı değil ve aşırı sert değil. Sadece yumuşak ince bir koku. Şişe tasarımını çok seviyorum.
misafir14808
Tatlı, seksi ve uzun ömürlü bir şey istiyorsanız bu kokuyu deneyin. Ben de aynısını yaptığım gibi seveceğinizi garanti ederim.
misafir5991
Bütün bu zamanı gizleyen bu lezzetli koku nerede ? Loverdose bunun için alışılmadık bir isim ve ben de şişe tasarımını seviyorum. Daha önce keşfetmediğim için kendimi tekmeleyebilirim. :D Her neyse, istediğiniz bir koku, pürüzsüz, uzun ömürlü ve sadece düpedüz seksi. Bence dışarı çıkın ve bugün kendin için bir şişe loverdose alın.
misafir26857
Bu parfüm şok edici bir cehennem! Hanımlar, tüm akşam ve romantik günleriniz için deneyin. Sonbahar / kış kokusu olarak da kullanılabileceğine katılıyorum. Diğer favorilerim Dior'un Poisonu ve bununla da karşılaştırılabilir diye düşünüyorum.
simayercins
Loverdose EDP'ye bayılıyorum ve bunu da denemek istedim. Yurt dışından alışveriş sitesinden bir şişe aldım. % 95 doluydu. Bu, daha hafif, daha fazla kuru bir Loverdose modeli. Meyankökü ve anason hala kesinlikle bu parfümün yıldızları ama bir kuruluk hissediyorum. Şuruplu ve sulu değil yani. Ben kokuda çay kokusu alıyor ve çay kokuyorum. Meyve notlarının hiçbirini hissedemedim. Sadece çay ile kuru bir meyan kökü hissettim. Dumanlı / baharatlı meyan kökü içeriğine sahip, kalıcı gücü yüksek bir parfüm. EDP'ye kıyasla çok daha hafif. Genel olarak sabah saat 7'de ve 8'de kullanıyorum. Sabah 9'da işe gidiyorum ve bütün gün sürmesi hissediliyor. Son zamanlarda dahil hafif bir aroma alabiliyorum.
Ezz
Bana göre fazla odunsu içeriğe sahip bir meyan kökü kokusu. Biraz daha havadar olan Yohji Homme modelini bana hatırlatıyor. Siyah meyan kökü kokularını sevenler için güzel bir yaz kokusu gibi görünüyor. Lempicka'nın Midnight Couture'sinde olduğu gibi vanilya yerine, onu tatlandırmak için yasemin eklemişler. Meyan kökü sevdiğim bir şey değil, o yüzden satın almayı bir daha düşünmüyorum. (Bir numune denedim)
okkesokan
Bu parfümü alırken çok büyük umutlar içine girmiştim. Ama malesef.. Çok yoğun. Çok, çok tatlı ve beyaz çiçekli. Kayısı veya anason notasının zerresini içeriğinde bulamadım. Algılayamadım yani. Bu koku ile ilgili sizlere verebileceğim başka bir ipucu yok. EDP'nin ne kadar güçlü olduğunu hayal etmek için istiyorsanız ve yoğun bir içerikle karşılaşmak nedir bilmiyorsanız bir test edin dediğimi anlayacaksınız.
irem
Bu parfüm şuruplu veya sulu bir içeriğe sahip değil. Ben de çay kokusu sezmemi sağladı.
Kuru meyan kokusu yanında misk kokusunu da sezemedim. Çok Dumanlı karışık ve baharatlı bir meyan içeriğine sahip diyelim yada.
Ömürlü yani kalıcılığı yeterli ve üzerindeki spreyler ile iyi performans sağlıyor.
EDT versiyonunun iş için EDP modelinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Kokusu hafif bir aroma içeriğe sahip olmak isterseniz kullanmayı teşvik edebilirim. Diesel Loverdose L'Eau de fena bir koku değil kısacası.
admin
Parfümdeki cinsiyet farkı nedeni ile üzerime sıkmasam da şişesinin görselliğinin dikkat çekmesi vesilesi ile kalite ve kokusuna bakma isteğim ile denediğim Diesel Loverdose L'Eau de Toilette Bayan Parfümü esansında meyan kökü ve anason kesinlikle bu parfüm içerisinde algılanamıyor. Ama buna rağmen ağır kokulu şuruplu veya sulu değil. Ben ayrıca bir çay kokusu sezdim. Meyve notları belirtilen parfümde meyan misk kokusunu kısacası alamadım. Tamamen tropikal meyve kokusunu seviyorsanız parfümü önerebilirim. Bazı arkadaşlarım içerinde net bir şekilde baharat ve meyan kokusu olduğunu belirtiyor.Ömür yani kalıcılık açısından yeterli bir ürün.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.