Mandalina

Mandalina

Yıldız anason

Yıldız anason

Yasemin

Yasemin

Gardenya

Gardenya

Meyankökü

Meyankökü

Amber

Amber

Vanilya

Vanilya

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

88

18-45

2011

11328

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ

ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 24

SONBAHAR
kış

% 18

KIŞ

gündüz

% 41

GÜNDÜZ
gece

% 59

GECE

captcha
misafir6082
Bu garip bir şaşkınlık kokusu. Benim için tatlı bir vanilya kokusu. Gece sonrası kullanılabilecek tam bir club kokusu. Tatlı dumanlı ve çok kirli. Garip insanlar bana inanılmaz derecede güzel koktuğumu söylüyor. Daha önce hiç bu tarz bir parfüm almadım. Saatlerce ve saatlerce sürer. Sadece garip.
misafir2264
Loverdose, ticari pazardaki birkaç kokudan biri. İlk kez püskürttüğünüzde, koku bir tür saldırganlık içerisinde. Ama kuruduktan sonra müüüükemmmmelllll. Meyan ve tatlı vanilya, ardından çiçek notası. Çok güçlü / ve zamanla da aşırı değil. Sizinle saatlerce oyalanıyor ve idare ediyor. Eğer benim gibi aquolina pink sugar seviyorsan, onun "büyümüş kuzeni" Loverdose'a da bayılacaksın.
misafir27381
Bu gerçekten narin ve lezzetli. Güne güzel bir parfüm ile başlamak isterseniz loverdose derim. Ayrıca şişe muntazam.
misafir27036
Bunu gerçekten beğendim. Karanlık o ilk yoğun koku birkaç saat sürer. Bundan sonra daha hafif olur. İşte o hafif anı mükemmel. Bence bu koku gece için en iyisi. Ambalaj gerçekten güzel, gördüğüm en güzel ambalaja sahip.
misafir22338
Hayatım boyunca sadece iki tane parfüm aldım. Biri de loverdose. Bazı insanlar bunun bir gece parfüm olduğunu söylüyor ama gerçekten umrumda değil. Her gün bu bebeği kullanıyorum. Biraz pahalandı ama vazgeçeceğimi sanmıyorum.
misafir23573
Bu kesinlikle benim en sevdiğim parfümlerden biri. Siyah meyankökü ve vanilya karışımı gibi kokuyor. O kadar güçlü ki elbisemde 1 hafta kalıyor. Bu şekilde iki kalitede parfüm biliyorum. Loverdose ve alberto sego parfüm. İkisini de tavsiye ederim.
misafir15956
Bunu sevdim. Bu çok güçlü bir koku. Üzerimde üzümle siyah meyankökü kokusu alıyorum. Mor şişesi de harika. Cesur bir parfüm arıyorsanız loverdose derim.
misafir12210
Soğuk kış günlerinde harika ve sizi sıcak aynı zamanda rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Tam olarak böyle bir şey. Düşünebildiğim tek olumsuzluk, sadece ilk uygulandığında birazcık zorlayıcı olabileceğidir. Koku çok güçlüdür. Meyankökü ve anasonlu güçlü bir karışımla başlar. Yaklaşık bir saat sonra mükemmel oluyor. Test edip bekleyin ve umarım dediklerime katılacaksınız.
misafir27507
Loverdose, cildimde anason veya meyankökü ile keskin bir şekilde başlar. Daha sonra 15 dakika geçince çöküşe geçer ve güzel baharatlı çiçeklerle dolu vaniyla kokusu ile tam güçte ortaya çıkar. Bir çeşit vanilya bulutu üzerinde taşınan baharat ve çiçekler hissedilir. Çok tatlı ama rahatsız etmiyor. Benim üzerimde kuruyunca sıcak, tozlu bir kaliteye dönüşüyor. 5 üzerinden 4 yıldız veririm.
misafir16482
Bu kokuyu çok seviyorum. Çok sıcak ve tatlı. Meyan ve anason bütün nota sıralamasında kendini hissettiriyor. Bu gerçekten genç bir koku değil yani neredeyse her yaşa uygun olabilir.
misafir137
Bu kokuyu çok beğendim, ama benim için farklı bir akşam kokusu. Onu seviyorum ama yeniden satın alırım diyemem.
misafir11560
Bu çok güçlü vanilya ve anasonuyla karıştırılmış, çok tatlı vanilyalı. Daha sonra meyan kökü, güzel bir yumuşak çiçek haline gelir. Harika bir koku.
misafir14578
Bu tüm zamanların en sevdiğim parfümlerinden biri. Yalan söylemeyeceğim. Ben şahsen bunun tatlı bir vanilya / meyan kökü gibi koktuğunu düşünüyorum. Bu benim için cennet kokusu. Bu parfümün uzun ömürlülüğü de etkileyici. Test edin ve tarzınıza uygun ise alınız çünkü enteresan bir parfüm.
misafir11551
Bu benim için tam bir sürpriz oldu. Asla çok tatlı ya da çok meyveli değil. Dengeli yapılmış harika bir diesel kokusu.
misafir2321
İlk başta kokladığımda büyük bir hissettim. Ağır meyan kökü kokusunu beğenmedim ama en sonlara doğru sarhoş edici oldu. Bir erkeğe gerçekten yakınlaştığınız ve nefeslerinin kokusunu alabileceğiniz türden. Sadece sihir gibi yaklaşıyorsunuz. Ne olduğunu bilmiyorum ama vanilyadan mı bilemiyorum ama etkilendim. Belki de parfümün iddia ettiği şey, aşk duyularınızla konuşuyor. Genellikle baş ağrısını vermeyecek şekilde bazı vanilyalarla dolu ağır şekerli meyan kökü gibi kokuyor. Fazla düşünmedim çünkü favorim olamaz.
misafir8059
Test ettim ama bundan emin değilim. Aslında hem bu hem de Loverdose Tattoo modeline sahibim. Kokusunda tezat bir şey yok ama sadece kendim için yorumlamam gerekirse benim tarzıma ters bir parfüm.
yonca
Benim için resmen hayal kırıklığı. Yorumları internet üzerinden araştırdım ama nafile benim hiç hoşuma gitmedi. Benim burnumda mı bir sorun var hala anlamış değilim.
zehra
Bana neler oluyor?? Sanırım koku krizine girdim. Geçen sene bir imza kokusu bulmam gereken süre içerisinde Hypnotic Poison'a karar verdim. Aşkımız yoğun ve devam ediyor, ancak koku alma yorgunluğundan dolayı artık Poison almıyorum. Poisonun bir tatile ihtiyacı vardı. Kokumu değiştirmeyi düşündüm ve tester olarak denediğim loverdose sanırım yeni kokum olmayı başardı. son 2 aydır bunu kullanıyorum.
Tuggceunal
Bu kokunun gençlere özel ve çok seksi olduğunu düşünürdüm.Evet genç bir kadın için mükemmel bir tanınabilir koku. Meyan kökü notası benim için çok güçlü, parfümün sonunda meyan ve şekerlemelerle dolu beyaz beyaz çiçekler bulunuyor. Bana uygun olmayan, kayıtsız bir koku. Meyan kökü kokusunu ancak bu kokuyu evin çevresinde veya yatağında kullanamazsın. Bir gece kulübü kokusu. Ama gerçekten çok seksi. Hoşlanmıyor değilim ama çok seviyorum da diyemem. İpucu vermemi istiyorsanız, daha yumuşak bir şey istiyorsanız, Chopard'a bir göz atın.
ercan
Bence çok üstün yani ağır bir anason / vanilya kokusu. Thierry Mugler'in Alien Essence Absolue modelinden hiç bir fark göremedim. Üzgünüm, Loverdose benim için özel bir koku değilsin. Her ne kadar güzel ve büyük bir şişen olsada.
brs14
Parfümdeki meyan kökü ve anason içeriğini duyduktan sonra biraz endişe ile yaklaştım. İnanılmaz ve gerçekten çok başarılı bir parfüm.
zafer
İlk çıkan serisindeki kokudan bayıldığım için sevgiyle karşıladığım bu parfümün içeriğindeki meyan kökü kokusunu seviyorum. Kesinlikle vanilya ve beyaz çiçeklerin etkisini hissedebiliyorum. Birkaç saat sonra bu güzellik bir kehribar, vanilya karışımına dönüşüyor.
yoni
Parfümde meyan kökü ve anason içeriğinden biraz tedirgin oldu ilk başta. Ancak sıkıştığım notaları içeren kokular giyerek kendime meydan okumayı severim. Açıkçası meyankökü ve anasonun etkileşiminin sonucuna yani bu baharat moduna bayıldım. Çok lezzetli kokuyor. Benzersiz bir lezzete dönüştüren meyan kökü için olmasa da oldukça sıkıcı bir vanilya kokusunu da es geçmemek daha iyi olur. Vanilya nota oranı düşürülebilirdi.
tubiiis
İlk kez aldığım bu kokudan içeriklere istinaden bayıldığım için sevgiyle boğulmuştum. Meyan kökü kokusunu seviyorum. Evet kesinlikle bir vanilya ve beyaz çiçeklerin hoş bir izi bu parfümde hissediliyor. Meyankökü tatlı ama bir o kadar da seksi. Uzun ömürlülük çok iyi ve projeksiyon mükemmel. Cildim üzerinde gerçekten sıcak ve tatlı aroması iyi hissediliyor. Şişesine hayranlık duymayacak kimseyi tanımıyorum. Zaten pek çok kişi tarafından beğenilmekte..... Aşırı miktarda kullanmayı tavsiye etmiyorum çünkü cidden çok güçlü. Normalde parfümlerin içeriğinde paçuli notası bulunanları seviyorum. Bu parfümde hiç de olmayan bir nota ancak vanilya notası seksi bir vanilya.
Ezz
Kırmızı loverdose parfüme sahip biri olaral ilk aldığımdan sonra kısa sürede bağımlısı olduğumu belirtebilirim.
İçerisinde meyankökü, vanilya, anason bulunan bir cennet arıyorsanız bu sıcak ve aynı zamanda freş kokuyu öneriyorum..
Bu zamana kadar onlarca parfüm test ettikten sonra uzun bir süre bu kokuyu kullanma kararı aldım.
Kesinlike genel bir koku değil. Kendine has bir tarzı var. Düzgün, yumuşak ve oldukça rahatlatıcı.
Vanilya ile meyankökü sevenler için tavsiyelik her giyim tarzınıza da uyabilecek bir parfüm.
Soğuk havalarda daha iyi performans gösterdiğini belirtebilirim. Diğer diesel ürünlerini de denemekte de fayda var.
irem
Bir adet loverdose modeline sahip biri olarak siyah meyan kökü gibi kokan bu parfüm içeriğinde şeker tatlı ve taze bir şekilde sizlere sunuluyor.
Benim tatlı yani şekerli parfümlerimin arasında favoriler listesinde olduğunu belirtmek isterim.
Lolita lempicka gibi olmasada biraz benzerlik var diye düşünüyorum iki parfüm arasında.
Hani yaramaz tatlılık diye tabir edilen kokulara en iyi örneklerden diyebilirim.
Lolita lempickayıda seviyorum ama loverdose daha uzun ömürlü diyebilirim.
İlk olarak küçük bir parfüm dükkanında tanıştığım loverdose ilgimi ilk fıslamada çekmişti ve hemen bir adet aldım.
öyle görünüyorki şişem bitince % 100 yeniden satın alacağım.
admin
Bu parfüm Bonbon şeker gibi resmen şeftali gibi kokuyor !
Eğer şeftali kokusuna hayransanız bu kadar pahalı bir parfüme ihtiyacınız yok diye düşünüyorum.