Diesel Green Feminine Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Diesel Green Feminine Bayan Parfüm

Diesel Green Feminine kadınsı çiçek ve odunsu notalara sahip koku. Ana temasında zencefil olan parfüm 2004 yılında üretime başlatıldı. Orta notalarında karanfil, süsen , portakal çiçeği , tarçın , yasemin, karanfil ve gül ; Alt notalarında kehribar , sandal ağacı , misk , vanilya ve sedir vardır .

Üst Nota
Zencefil

Zencefil

Limon

Limon

Orta Nota
Karanfil

Karanfil

Iris

Iris

Mandarin portakal çiçeği

Mandarin portakal çiçeği

Tarçın

Tarçın

Alt Nota
Yabani karanfil

Yabani karanfil

Amber

Amber

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vanilya

Vanilya

Diesel Green Feminine Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Green Feminine Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 34 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 65 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 69 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
65%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
69%
34 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
35%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
65%
17 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
82%
Parfüm geceye uygun
GECE
18%
17 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
75%
Orta Nota
20%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
18%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
24%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
35%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
24%
17 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-40 Yaşlar için uygun
2004 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 84
3131 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Green Feminine Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
17 Adet Oy Kullanılarak
49 Puan Aldı

Diesel Green Feminine Bayan Parfüm Yorumları

Keskin, yeşil, baş ağrısına neden olan ve mide bulandırıcı. Bu sadece böcek spreyi gibi görünmüyor, aynı şekilde de kokuyor. Bulantı, baş ağrısı ve pişmanlık kokar. Şişeyi seversin ama asla geri almazsın. Bence korkunç.
Bunu birkaç yıl önce aldım, bu yüzden hafızamda kalanları paylaşacağım. Ama inanın düşündüğümde neredeyse kokusunu zihnimde alabiliyorum. ÇOK güçlü, çok çok baharatlı ama garip bir koku. Özgün olmayan bir şekilde hiç bir başka koku ile karşılaştırılacak durumu yok. Nihayetinde kısa bir süre sonra aşırı güçleniyor ve biraz bulantıyı tetikliyor. Bu yüzden kullanmaya devam etmemiştim.
Garip ve eşsiz. Biraz unisex ama karanfil kadınsı hissettiriyor. Bazı kişiler sadece baharat kokusunu hissettiğini söylüyor. Bazıları da sadece çiçek ya da limon parıltısı alıyor gibi görünüyor. Değişik bir koku. Ben seviyorum.
Gerçekten gizli bir mücevher olduğunu düşünüyorum. Parfüm şişeleri dışındaki şeylere benzeyen şişelere ilgim çok yüksek. Bu yüzden otomatik olarak buna ilgi duyuyordum. Şişe ayrıca gerçek hayatta resimlerden çok daha güzel görünüyor. Genelde taptığım limon, zencefil ve tarçın, genel olarak burada birleşince daha bir harika olmuş ve muhteşem oranlarda ayarlanmış. Etraftaki insanları da asla rahatsız etmeyen bir parfüm.
Başlangıçta çok baharatlı ve biraz yerleşince çok hoş bir çiçek kokusu oluyor. CK Secret Obsession'ı hatırlatıyor. Bence çok güzel bir parfüm. Başarılı.
Ne hoş bir sürpriz, bu parfüm :D Sadece başlangıçta çok basit. Koku yerleşmesini tamamlayınca yani biraz zaman verdiğinizde, benim cildimde çok güzel gelişti. Birbirlerine gizlenmiş armağanlar, her biri bir öncekinden daha güzel olan kutuların açılması gibiydi. Bu koku, sıcak, yaz yağmuru sonrası orman gibi zengin ve ilgi çekicidir. Hem taze yaprakları hem de ıslak siyah kiri koklaya biliyordum :) Zencefil ve limon neredeyse tüm aşamaları ile sizi selamlıyor. Şişe ile koku arasında hiç bir bağ yok :D
Green modelinin yorumlarını okuyan çoğu insan hep beğeniler ile yazmış. Ben tuhaf yorumları çok seviyorum ve onlara istinaden kendime "Bunu almalıyım" dedim. Daha önce hiç böyle bir şey kokladığımı söyleyemem. Bu incelemelerin çoğunun başka bir şey beklemeyen insanlardan geldiğini düşünüyorum. Enteresan bir parfüm. Yeşil bir koku olmasını beklediğiniz şey bu değil. Taze kesilmiş çimen yok mesela. Yosun yok. Yeşil limondan gelen birşey yok. E bu parfümün şişesi ile alakası bile yok :D Ama ben bayıldım. Hiç denemeden aldığım ve şanslı olduğumu düşündüğüm bir parfüm.
Çok güzel kokuyor ve bana yılbaşını hatırlatıyor. Güzel bir baharat ve çam kokusu. Biraz erkeksi. Green Feminine i kışın kullanmayı çok seviyorum.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER