Diesel Green Feminine Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Zencefil

Zencefil

Limon

Limon

Karanfil

Karanfil

Iris

Iris

Mandarin portakal çiçeği

Mandarin portakal çiçeği

Tarçın

Tarçın

Yabani karanfil

Yabani karanfil

Amber

Amber

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

84

18-40

2004

1742

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 31

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 69

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 23

İLKBAHAR
yaz

% 23

YAZ
sonbahar

% 23

SONBAHAR
kış

% 31

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 77

GÜNDÜZ
gece

% 23

GECE

Green Feminine Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Green Feminine parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
zeynep
Keskin, yeşil, baş ağrısına neden olan ve mide bulandırıcı. Bu sadece böcek spreyi gibi görünmüyor, aynı şekilde de kokuyor. Bulantı, baş ağrısı ve pişmanlık kokar. Şişeyi seversin ama asla geri almazsın. Bence korkunç.
Ysmngls
Bunu birkaç yıl önce aldım, bu yüzden hafızamda kalanları paylaşacağım. Ama inanın düşündüğümde neredeyse kokusunu zihnimde alabiliyorum. ÇOK güçlü, çok çok baharatlı ama garip bir koku. Özgün olmayan bir şekilde hiç bir başka koku ile karşılaştırılacak durumu yok. Nihayetinde kısa bir süre sonra aşırı güçleniyor ve biraz bulantıyı tetikliyor. Bu yüzden kullanmaya devam etmemiştim.
whoisselly
Garip ve eşsiz. Biraz unisex ama karanfil kadınsı hissettiriyor. Bazı kişiler sadece baharat kokusunu hissettiğini söylüyor. Bazıları da sadece çiçek ya da limon parıltısı alıyor gibi görünüyor. Değişik bir koku. Ben seviyorum.
Serraduvarci
Gerçekten gizli bir mücevher olduğunu düşünüyorum. Parfüm şişeleri dışındaki şeylere benzeyen şişelere ilgim çok yüksek. Bu yüzden otomatik olarak buna ilgi duyuyordum. Şişe ayrıca gerçek hayatta resimlerden çok daha güzel görünüyor. Genelde taptığım limon, zencefil ve tarçın, genel olarak burada birleşince daha bir harika olmuş ve muhteşem oranlarda ayarlanmış. Etraftaki insanları da asla rahatsız etmeyen bir parfüm.
pelina
Başlangıçta çok baharatlı ve biraz yerleşince çok hoş bir çiçek kokusu oluyor. CK Secret Obsession'ı hatırlatıyor. Bence çok güzel bir parfüm. Başarılı.
hatice
Ne hoş bir sürpriz, bu parfüm :D Sadece başlangıçta çok basit. Koku yerleşmesini tamamlayınca yani biraz zaman verdiğinizde, benim cildimde çok güzel gelişti. Birbirlerine gizlenmiş armağanlar, her biri bir öncekinden daha güzel olan kutuların açılması gibiydi. Bu koku, sıcak, yaz yağmuru sonrası orman gibi zengin ve ilgi çekicidir. Hem taze yaprakları hem de ıslak siyah kiri koklaya biliyordum :) Zencefil ve limon neredeyse tüm aşamaları ile sizi selamlıyor. Şişe ile koku arasında hiç bir bağ yok :D
Emine
Green modelinin yorumlarını okuyan çoğu insan hep beğeniler ile yazmış. Ben tuhaf yorumları çok seviyorum ve onlara istinaden kendime "Bunu almalıyım" dedim. Daha önce hiç böyle bir şey kokladığımı söyleyemem. Bu incelemelerin çoğunun başka bir şey beklemeyen insanlardan geldiğini düşünüyorum. Enteresan bir parfüm. Yeşil bir koku olmasını beklediğiniz şey bu değil. Taze kesilmiş çimen yok mesela. Yosun yok. Yeşil limondan gelen birşey yok. E bu parfümün şişesi ile alakası bile yok :D Ama ben bayıldım. Hiç denemeden aldığım ve şanslı olduğumu düşündüğüm bir parfüm.
Fun1da88
Çok güzel kokuyor ve bana yılbaşını hatırlatıyor. Güzel bir baharat ve çam kokusu. Biraz erkeksi. Green Feminine i kışın kullanmayı çok seviyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.