Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Diesel Fuel for Life Unlimited Erkek Parfüm

Diesel tarafından üretilen Fuel for Life Unlimited kadınlar için çiçeksi meyveli bir koku. Fuel for Life Unlimited Fremont Jacques Cavallier ve Olivier Cresp tarafından oluşturuldu. 2008 yılında piyasaya sunulmaya başlanılan parfümün üst notalarında limon , mandalina , guava ve şeftali vardır ; Orta notalarında zambak, meyan kökü , aloe vera , yasemin ve sümbülteber vardır ; Alt notalarında misk, sandal ağacı ve sedir bulunmaktadır.

Üst Nota
Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Guava

Guava

Şeftali

Şeftali

Orta Nota
Meyankökü

Meyankökü

Aloe Vera

Aloe Vera

Yasemin

Yasemin

Zambak

Zambak

Alt Nota
Sümbülteber

Sümbülteber

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

Diesel Fuel for Life Unlimited Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Fuel for Life Unlimited Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 32 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 76 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
76%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
67%
32 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
63%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
38%
16 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
31%
GECE
GECE
69%
16 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
70%
Orta Nota
25%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
13%
YAZ
YAZ
56%
SONBAHAR
SONBAHAR
13%
KIŞ
KIŞ
19%
16 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-55 Yaşlar için uygun
2008 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 87
3115 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Fuel for Life Unlimited Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
16 Adet Oy Kullanılarak
69 Puan Aldı

Diesel Fuel for Life Unlimited Erkek Parfüm Yorumları

Şimdiye kadar kullandığım en seksi koku. Şimdiye kadar 2 küçük şişem vardı ve bitti. Tekrar almamam için hiç bir olumsuz neden yok. Fiyat bu kokuya kesinlikle değer ve kokusu bana gerçekten ilham veriyor. Sahip olduğum en iyi parfümlerden biri. Başka ciltler üzerindeki etkisi farklı olabilir. Bu yüzden önce bu modeli bir denemelisiniz diye düşünüyorum.
Meyan kökü ve yıldız anason kardeşliği :D Bence çok basit bir parfüm.
Çok fazla narenciye hissettiriyor. Neredeyse burnu tahriş edecek kadar fazla. 1,5 saat önce sıktım ama ne anason, ne de meyan kökü hissediyorum. Bir saat daha vereceğim ve sonra göreceğiz. Her zaman olduğu gibi, her şey cilt tipi ile ilgili. Şu anda biraz hayal kırıklığına uğradım ama daha fazla şans vereceğim. Bakalım ne çıkacak sonuçta.
Cildimde her yönden olumlu etkiler veren bir parfüm. İyi başlar ve daha iyi biter. Diesel parfüm modellerinin birçoğunu biliyorum. Her şey ustalıkla düşünülmüş. Beğendim.
Başlangıçta biraz baharatlı ama sanırım saniyeler içinde geçiyor ve sabunlu bir çiçekli kokuya dönüyor. Ben bu modelde hayal kırıklığına uğradım. Beni yanlış anlamayın, çok güzel, kadınsı ve zarif denilmiş ama hiç bu şekilde kokmuyor. Daha fazlasını bekliyordum. Diesel markası sonuçta. Fark edilmesi ve uzun ömürlülük de daha iyi olabilirdi. Narenciye çiçeklerini seviyorsanız ve biraz baharat ile uyum sağlayabileceğini düşünüyorsanız sizin için iyi olabilir.
Cennet gibi kokuyor.
Yaşadığım ülkede limon likörü denen bir dondurma aroması var ve bu burnuma odunsu şekilde aynı bu kokuyor. Kesinlikle benzersiz. Şu an için aşk listemde. Parfüm aşk listeme girmek öyle kolay değildir belirteyim. Başarılı bir bayan parfümü.
Diesel Fuel for Life Unlimited içindeki en çok belirgin notalar alanlarındaki birkaç meyve arasında limon oldukça belirgindir. Narenciyeler, meyan kökü ve beyaz çiçekler tarafından çok etkili. Meyan çok tatlı ama sabunlu beyaz çiçekler onu çok yapışkan yapıyor. Kola gibi de koktuğunu söyleyebilirim. Ya da buzlu çay. Benzersiz olduğunu söyleyen yorumcularla aynı fikirdeyim. Ben kesinlikle bunun gibi herhangi bir narenciye çiçek kokusu daha önce hiç denemedim.
Çok harika bir parfüm. Diesel Fuel for Life Unlimited, lezzetli narenciye, ekşi ve biraz tatlıya yakın içeriği ile, guava ve şeftalinin verdiği o hoş koku sizlere kendini sevdirmesini sağlayacak. Sonra lezzetli harika çiçekler, özellikle sümbülteber ortaya çıkıyor. Oldukça uzun bir süre teninizde kalacak. En sonrasına misk ve tatlı kremsi sandal ağacının güzel tabanı her şeyi güzelce ısıtır. Güzel, şehvetli bir parfüm. Çok fazla övgü alıyorum. Çevremdekiler sorunca for Life Unlimited diyorum. Bu çok zarif ve kadınsı bir yaratım. Güzel. Kesinlikle bir favori! Yaklaşık 10 saat sonra bile etrafta havada çok güçlü bir şekilde kalır. Sonuçta en az 15 saat kalıcılığının sürdüğünü söyleyebilirim. Bu gerçekten iyi bir parfüm. Çok başarılı üretilmiş. Şişeyide çok seviyorum! İlk başta sevmemiştim çünkü genelde kahverengiyi sevmiyorum. Ama şimdi gerçekten çok seviyorum !!! Çok farklı ve görkemli
Evet Diesel Fuel for Life Unlimited 'ı seviyorum. Çok çok lezzetli! Lezzetli narenciye, ekşi ve biraz tatlı ve guava ve şeftali kısacası harika!! Çok hoş!! Sonra harika çiçekler, özellikle lezzetli meyan kökü ile! Bu parfüm tenimde uzunca bir süre kalıyor. Sonra kademeli olarak sedir, misk ve tatlı kremalı sandal ağacı ile muhteşem birleşimi beni kendine hayran bıraktı. Tam bana göre ve şehvetli bir parfüm. Bir sürü övgüler alıyorum kullandığım gün. Kesinlikle benim favorilerim arasında. Kalıcılığı ve farkedilirliği muhteşem.
Şişesine söylenilecek bir söz bulamıyorum zaten.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER