Diesel Fuel for Life Unlimited Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Guava

Guava

Şeftali

Şeftali

Meyankökü

Meyankökü

Aloe Vera

Aloe Vera

Yasemin

Yasemin

Zambak

Zambak

Sümbülteber

Sümbülteber

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

87

20-55

2008

1859

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 81

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 58

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 42

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 8

İLKBAHAR
yaz

% 50

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 25

GÜNDÜZ
gece

% 75

GECE

Fuel for Life Unlimited Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Fuel for Life Unlimited parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Sevilkaracan
Şimdiye kadar kullandığım en seksi koku. Şimdiye kadar 2 küçük şişem vardı ve bitti. Tekrar almamam için hiç bir olumsuz neden yok. Fiyat bu kokuya kesinlikle değer ve kokusu bana gerçekten ilham veriyor. Sahip olduğum en iyi parfümlerden biri. Başka ciltler üzerindeki etkisi farklı olabilir. Bu yüzden önce bu modeli bir denemelisiniz diye düşünüyorum.
Senem
Meyan kökü ve yıldız anason kardeşliği :D Bence çok basit bir parfüm.
77Kerdem77
Çok fazla narenciye hissettiriyor. Neredeyse burnu tahriş edecek kadar fazla. 1,5 saat önce sıktım ama ne anason, ne de meyan kökü hissediyorum. Bir saat daha vereceğim ve sonra göreceğiz. Her zaman olduğu gibi, her şey cilt tipi ile ilgili. Şu anda biraz hayal kırıklığına uğradım ama daha fazla şans vereceğim. Bakalım ne çıkacak sonuçta.
Fun1da88
Cildimde her yönden olumlu etkiler veren bir parfüm. İyi başlar ve daha iyi biter. Diesel parfüm modellerinin birçoğunu biliyorum. Her şey ustalıkla düşünülmüş. Beğendim.
Gizems
Başlangıçta biraz baharatlı ama sanırım saniyeler içinde geçiyor ve sabunlu bir çiçekli kokuya dönüyor. Ben bu modelde hayal kırıklığına uğradım. Beni yanlış anlamayın, çok güzel, kadınsı ve zarif denilmiş ama hiç bu şekilde kokmuyor. Daha fazlasını bekliyordum. Diesel markası sonuçta. Fark edilmesi ve uzun ömürlülük de daha iyi olabilirdi. Narenciye çiçeklerini seviyorsanız ve biraz baharat ile uyum sağlayabileceğini düşünüyorsanız sizin için iyi olabilir.
feriha
Cennet gibi kokuyor.
leman
Yaşadığım ülkede limon likörü denen bir dondurma aroması var ve bu burnuma odunsu şekilde aynı bu kokuyor. Kesinlikle benzersiz. Şu an için aşk listemde. Parfüm aşk listeme girmek öyle kolay değildir belirteyim. Başarılı bir bayan parfümü.
derya
Diesel Fuel for Life Unlimited içindeki en çok belirgin notalar alanlarındaki birkaç meyve arasında limon oldukça belirgindir. Narenciyeler, meyan kökü ve beyaz çiçekler tarafından çok etkili. Meyan çok tatlı ama sabunlu beyaz çiçekler onu çok yapışkan yapıyor. Kola gibi de koktuğunu söyleyebilirim. Ya da buzlu çay. Benzersiz olduğunu söyleyen yorumcularla aynı fikirdeyim. Ben kesinlikle bunun gibi herhangi bir narenciye çiçek kokusu daha önce hiç denemedim.
Burcu
Çok harika bir parfüm. Diesel Fuel for Life Unlimited, lezzetli narenciye, ekşi ve biraz tatlıya yakın içeriği ile, guava ve şeftalinin verdiği o hoş koku sizlere kendini sevdirmesini sağlayacak. Sonra lezzetli harika çiçekler, özellikle sümbülteber ortaya çıkıyor. Oldukça uzun bir süre teninizde kalacak. En sonrasına misk ve tatlı kremsi sandal ağacının güzel tabanı her şeyi güzelce ısıtır. Güzel, şehvetli bir parfüm. Çok fazla övgü alıyorum. Çevremdekiler sorunca for Life Unlimited diyorum. Bu çok zarif ve kadınsı bir yaratım. Güzel. Kesinlikle bir favori! Yaklaşık 10 saat sonra bile etrafta havada çok güçlü bir şekilde kalır. Sonuçta en az 15 saat kalıcılığının sürdüğünü söyleyebilirim. Bu gerçekten iyi bir parfüm. Çok başarılı üretilmiş. Şişeyide çok seviyorum! İlk başta sevmemiştim çünkü genelde kahverengiyi sevmiyorum. Ama şimdi gerçekten çok seviyorum !!! Çok farklı ve görkemli
admin
Evet Diesel Fuel for Life Unlimited 'ı seviyorum. Çok çok lezzetli! Lezzetli narenciye, ekşi ve biraz tatlı ve guava ve şeftali kısacası harika!! Çok hoş!! Sonra harika çiçekler, özellikle lezzetli meyan kökü ile! Bu parfüm tenimde uzunca bir süre kalıyor. Sonra kademeli olarak sedir, misk ve tatlı kremalı sandal ağacı ile muhteşem birleşimi beni kendine hayran bıraktı. Tam bana göre ve şehvetli bir parfüm. Bir sürü övgüler alıyorum kullandığım gün. Kesinlikle benim favorilerim arasında. Kalıcılığı ve farkedilirliği muhteşem.
Şişesine söylenilecek bir söz bulamıyorum zaten.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.