Diesel Fuel For Life Spirit Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Diesel Fuel For Life Spirit Erkek Parfüm

Diesel Fuel For Life Spirit erkekler için seksi ve çirkin sloganı ile piyasaya sunuldu. Loverdose kokusu kadınlar için afrodizyak olarak tasarlandı aynı şekilde Fuel For Life Spirit de erkekler için aynı şeyi ifade ediyor. Parfüm arkasındaki burun Fabrice Pellegrin. Taze narenciye başlangıcı ile ilk notalarda ferahlık hissi veren parfüm orta notalarda çiçekler ve alt notalarda ise odunsu elementler bulunmaktadır. Parfümün 50 , 75 ve 125 ml EDT şeklinde piyasada bulunması mümkündür. Diesel Fuel For Life Spirit Nisan 2013 yılında piyasaya sunuldu.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Tarçın

Tarçın

Orta Nota
Iris

Iris

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Alt Nota
Amber

Amber

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Tütsü

Tütsü

Diesel Fuel For Life Spirit Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Fuel For Life Spirit Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 34 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 77 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 75 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
77%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
75%
34 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
53%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
47%
17 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
41%
Parfüm geceye uygun
GECE
59%
17 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
70%
Orta Nota
20%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
29%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
35%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
18%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
18%
17 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-40 Yaşlar için uygun
2013 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 89
5474 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Fuel For Life Spirit Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
17 Adet Oy Kullanılarak
73 Puan Aldı

Diesel Fuel For Life Spirit Erkek Parfüm Yorumları

Fuel for Life Spirit 2013'te Spicebomb, Joop Homme, Le Male gibi kokulara kafa tutmak için çıkardığı modeli.
Givenchy Pi ile ysl la nuit kombinasyonuna benzettim.
YSL L'Homme Parfum Intense kokusunu seviyorsanız bunu da rahat seversiniz. Tarzları aynı.
Bu büyüleyici bir koku. Koku lezzetli şeker kokusu. Ysl la nuit modelinden çok daha iyi. Gerçekten sağlam bir şekilde uzun ömürlü ve farkedilir. Koleksiyonumdaki en iyilerden biri.
Güzel bir portakal greyfurt açılış patlaması yanında tarçın eşliğinde bir araya gelen ve sonuç olarak ek sıcaklık ve derinlik verilen bir narenciye izlenimi. Kombinasyonu o kadar iyi yapmışlar ki şaşırtıcı derecede ilginç bir açılış. Kuruma, beyaz çiçek bileşenlerini andırıyor. Hiç de fena olmayan kapsayıcı bir iris notası eklenerek doğru tercih yapılmış. Daha sonra kurudukça sade bir tütsü ortaya çıkar. Bu tütsü dostça, ulaşılabilir ve yüksek törensel çeşitliliğe sahip değildir. Baz biraz hayal kırıklığı, oldukça genel bir kehribar tonu. Projeksiyon mükemmel ve uzun ömürlülüğü sekiz saatten az değil ve bu çok iyi. Zengin bir sonbahar yaratımı ve ilginç bir dokunuş. Oldukça tatmin edici bir Diesel parfümü.
5 üzerinden 4 puanı rahat alır.
Bunu son zamanlarda test ettim ve gerçekten güçlü bir parfüm. Her zamanki 4 spreyimi göğsüme uyguladım ve nükleer bomba patlaması yaşandı sanki. Amber ve odunsu vibe bir çeşit çok tatlı bir içeriğe sahip ve neredeyse bildiğimiz şeker gibi. Bu açıkçası kokladığım en dikkat çekici koku. Fark edilmek istiyorsanız sadece bunu deneyebilirsiniz.
Sonunda o kadar model denedikten sonra burnum bu güzelliğe kavuştu. İlk koklamada aşk nedir işte bu. Beni hemen içine alan tatlı kehribar kokusu. Serin havalarda güzel performans gösteren, giyilmesi eğlenceli, rahat bir koku. YSL L'Homme Intense ile güçlü bir benzerlik elde ediyorum. Projeksiyonu ile çok daha güçlü. Çok hoşuma gidiyor ve kesinlikle her zaman bir yedek şişem var. Son zamanlarda denediğim mükemmel bir koku. Hiç hoşlanmayan bir kadınla karşılaşmadım.
Koku: 8/10
Kalıcılık: 10/10
Fark edilirlik: 10/10
Fiyat / Performans Oranı: 10/10
Güzel tatlı baharatlı. Sanki ilginç bir sakız notası da var. Hani marketlerde turuncu olanlardan. Beğendim ama satın almak için yeterli bir beğeniye sahip değil.
6.5 / 10
Dizel kokularından nefret ediyorum ama bu benim sevdiğim bir kokusu 8.5 / 10
Bu kokuda iris ve kehribar arasında bir karışım kokusu geliyor. Ayrıca bergamot notası ile gerçekten taze kokuyor.
Bunu her kullandığımda çevremden övgü alıyorum. Hem erkeklerden hem de kızlardan. Ama kesinlikle bir erkek kokusu. MAsculen.
Diesel in iyi şeker vibe kokusundan biri. Çok seviyorum.
Çoğu zaman bir baş ağrısı yapıyor bende. Aşırı ağır bir koku. 1 fıs yeterli. Bence çok güçlü ve satın almaya değer değil.
İyi bir koleksiyon oluşturmak istiyorsanız Diesel markasının hala daha iyi kokuları mevcut.
Çok güzel kokuyor. Koku lezzetli bile denilebilir : badem ve tatlı notalara sahip bir arka plan mevcut. Pürüzsüz.
Çok iyi performanslı.
Bu eau'yu ofiste kullanıyorum ve mükemmel. Kadın arkadaşlarım kokuyu çok seviyor.
Çoğu zaman bir baş ağrısı yapıyor bende. Aşırı ağır bir koku. 1 fıs yeterli. Bence çok güçlü ve satın almaya değer değil.
İyi bir koleksiyon oluşturmak istiyorsanız Diesel markasının hala daha iyi kokuları mevcut.
Çok güzel kokuyor. Koku lezzetli bile denilebilir : badem ve tatlı notalara sahip bir arka plan mevcut. Pürüzsüz.
Çok iyi performanslı.
Bu eau'yu ofiste kullanıyorum ve mükemmel. Kadın arkadaşlarım kokuyu çok seviyor.
Bu koku kesinlikle harika. Armani code profumo ve bunun arasında çok tereddüt ettikten sonra bunu aldım. İyiki de almışım.
Süper iyi bir koku. Diesel bu konuda gerçekten iyi bir iş çıkarmış. Gerçekten güzel bir kış kokusu.
Biraz cesur ve enerjik iseniz size göre.
Uzun ömürlülük harika, projeksiyon gerçekten iyi
DIESEL'in en iyi kokusundan biri. 1980'lerde eski günlerde parfümlerin şimdikilerden çok daha iyi kalitede olduğu net.
Eskilerin herşeyi güzeldi bir kere. Bu kokuyu çok seviyorum, belki de herkes için değil ama 25 yaşından büyükler için mükemmel bir tercih olabilir.
Kör satın almaya bile değer.
Koku 10/10
Ömür 9/10 (10 saat)
Fark edilirlik 10/10
Fiyat 10/10
Bu bir performans canavarı. Uzun ömür inanılmaz derecede etkileyici. Kışın soğukta sizi ısıtan koku ararsanız alın derim.
Bu bir performans canavarı. Uzun ömür inanılmaz derecede etkileyici. Kışın soğukta sizi ısıtan koku ararsanız alın derim.
Bu benim tek Diesel kokum ve test ettiğim tek koku.
Başka bir model kullanmaya ihtiyaç duymuyorum.
Tatlı eril kokuları sevenler için başarılı
Bu açıkçası kokladığım en dikkat çekici koku. Fark edilmek istiyorsanız kokunuzu buldunuz. Belki birçok insan için can sıkıcı bir şekilde
tepkiler alabilirsiniz çünkü herkes bu tarz parfümden hoşlanmayabilir. Yine de genç bayanlar bundan hoşlanıyor gibi görünüyor.
Koku: 8/10
Kalıcılık: 10/10
Projeksiyon: 10/10
Fiyat / Performans Oranı: 10/10


Bunu son zamanlarda test ettim ve gerçekten güçlü bir parfüm. Her zamanki 4 sprey göğsümde uyguladım.
Nükleer bomba etkisine sahip. Amber ve odunsu bir çeşit çok tatlı ve neredeyse şeker gibi notalara sahip.
Sonunda bir adet bulduktan sonra burnum bu güzelliğe kavuştu.
İlk koklamada aşk.
Beni hemen içine alan tatlı kehribar kokusu. Serin havalarda güzel performans gösteren, giyilmesi eğlenceli, rahat bir koku.
YSL L'Homme Intense ile güçlü bir benzerlik hissettiriyor ancak bu canavar projeksiyonu ile çok daha güçlü.
Çok hoşuma gidiyor ve fiyatı artabilir diye şimdiden bir yedek şişem var.
Son zamanlarda Diesel web sitesinde güzel fiyatlara satışa sunuldu. Bende kaçırmadım.
Bu modelden hiç hoşlanmayan bir kadına daha rastlamadım.
Givenchy Pi'ye çok benziyor. Ben piye benzettim. Harika bir bağlantısı var. Pi biraz daha hafif.
Diesel için gerçekten yeni bir şey olmadığını ve diğer modellere benzediğini söyleyebilirim ama yine de lezzetli ve harika bir koku. Ama artık dieselden değişik bir şeyler bekliyorum.
Eğer YSL L'Homme Parfum Intense'in kokusunu seviyorsanız (tatlı, baharatlı amber çoğunlukla) ama fiyatı az yada daha uzun ömürlü olsun diyorsanız. Alın işte mis gibi diesel ürünü. O zaman bu kokuyu bir deneyin. Koku müthiş uzun ömürlü.
Güzel bir portakal-greyfurt patlaması, tarçın eşliğinde birleştirilir ve her ikisi ile birlikte ek sıcaklık ve derinlik verilen bir narenciye izlenimidir. Kombinasyonu o kadar iyi ayarlamışlar ki, şaşırtıcı derecede ilginç bir açılış aşaması var. Çok hoş. Hiç de kötü olmayan, kaprisli bir iris notasıyla beyaz çiçek bileşenlerini orta kademede hissedeceksiniz. Daha sonra kuruyan notalar yerini alıyor. Orta derecede yoğun bir tütsü ortaya çıkıyor. Oldukça sade ve balzamik. Aşırı çok biberli de değil. Bu tütsü, samimi, ulaşılabilir ve rahatsız etmeyen bir koku. Baz yani alt notalar, oldukça genel bir kehribar tonu eklenmiş şekilde sizi belki hayal kırıklığına uğratabilir. Kalıcılık güçlü, projeksiyon mükemmel ve uzun ömürlü sekiz saat en az kalır.
Zengin bir sonbahar oluşumu ve genel olarak oldukça tatmin edici ve ilginç bir dokunuş. Soğuk havalarda mükemmel gider.
Kullanmak isteyen ve merak eden arkadaşlara söylüyorum. Çok enteresan ve değişik bir koku. Kalıcılığı kişiye göre değişebilir ama mükemmel. Ben hiç bir parfümü tenime sıkıyorum. Elbiseme uyguluyorum. Akşama kadar kalıcılık gösterdiğini belirtebilirim. Bu arada koku belirli bir süre sonra tatlı bir kokuya dönüşüyor.
Parfüm seçimi konusunda çok ince detaylara takılan biriyim. Beğeni oranım artık çok çeşit kullanmaktan dolayı azaldı. Bu parfümü mağazada test ettim ve kokladığım anda benim olmalı diye kendimle konuştum. Çok farklı bir kokuya sahip. Başlangıçta çok enteresan ve çekici değil ama koku oturmaya başladıkça değişik aromalar sizi mest edecek ve bunu çok net hissedeceksiniz. Kalıcılığına az diyenler olmuş ve çok şaşırdım. Mükemmel kalıcılığa sahip. Şiddetle tavsiye ederim
Fuel For Life Spirit modelini satın almadan önce almayın. Koku ilk açılışı sırasında çok yüksek ve çok ağır tütün kokuyor ama belirli bir zaman sonra da hafiflemesiyle çok erkeksi, olgun bir koku haline geliyor. Ben çok beğendim.
Koku içerdiği notalar sayesinde kalite olarak gayet iyi ama EDT olduğu için üzerimde sanki fazla kalmıyor. Daha çok tenim üzerine uyguladığımda daha başarılı sonuçlar elde ettim. Ayrıca çok değişik ve çevreden fark edilen bir koku değil. Buradaki yorumlara bakınca acaba sahtesini mi aldım dedim kendime. Belli bir süre geçtikten sonra parfüm oturuyor ama çok basit bir hale geliyor. Parfüm zevki kişiye göre değişir ve bunu kabul ediyorum. Bazı kişilerde bu parfüm çok şık hale gelebilir. Ten ile alakalı bir durum olduğunu kabulleniyorum. Herkesin asidik oranları farklı. Benim için uygun olmayan bir parfüm. Test edip almalısınız.
Dizel markasının bu özel modelini her kullandığımda çevremdeki bayanlar hayran kalıyor. Ruhunuz en güçlü şekilde güncellenmeye ulaşıyor. Bu koku, hafif temiz ve taze kokular seven insanlar için değil. İnanılmaz güçlü. Banyodan sonra bile kokusunu muhafaza ediyor. Tatlı ve oryantal lezzetleri seven herkese tavsiye edebilirim. Aşırı dikkatli kullanın :D
Bir izdüşüm ve fark edilirlik canavarı. Onu bulursanız, çok lezzetli bir koku türüne sahip olan bu modeli kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Bu parfüm garip, benzersiz çok hoş bir koku . Amber ile birlikte sarhoş notalar olduğunu düşünüyorum. Bir erkek olarakoyun hamuru gibi koku istemediğimden kesinlikle ilginç bir koku olduğunu ve fark yaratan özelliklerinin olduğunu düşünmekteyim. Koku genelde çok sağlam. Erkeksi ve ucuz olması da cabası.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER