Diesel Fuel For Life She Summer Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Neroli

Neroli

Yasemin

Yasemin

Bergamot

Bergamot

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

70

18-50

2009

1413

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 62

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 25

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 75

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

Fuel For Life She Summer Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Fuel For Life She Summer parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Fun1da88
Bugün 11 saat önce denedim ve hala kokusunu alabiliyorum. Onu seviyorum! İlk başta tatlı bir kokteyl gibi kokuyor. Sonra daha karakteristik hale geldi ... biraz maskülen erkeksi oldu sanki. Ama orijinal disel life kadar güçlü değil ... temel notalarda orijinal kokuya dönüşüyor ama daha hafif ... Mükemmel, uzun ömürlü, markalı, seksi, sofistike taze yaz versiyonu. Bir daha alacağım.
Gizems
Ben Life ailesi yani life serisinin erkek modelleri olsun bayan modelleri olsun hepsinin çok özel parfümler olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden diesel parfümlerinin hayranıyım. Yaza özel hazırlanmış bu kokuyu hemen aldım ve aldığıma pişman değilim. Şu an 2018 yılındayız ama ben yeni bir şişeye ihtiyacım olduğu halde internet üzerinden ve çarşıdan hiç bir yerde bulamadım. Alternatif kokulara da talibim. Bu yüzden buna benzer bir parfüm varsa burdan yorumlara yazarsanız çok sevinirim.
princess
"Bir mağazada denediğimde, bunun benim için bir liste olması gerektiğini düşündüm. Güçlü ve taze bir koku. Gittiğiniz yere tazelik ve enerji getirebilirsiniz. Maalesef o gün satın alamadım. Yaz için sınırlı bir baskı olduğunu öğrenince çok üzüldüm. Daha sonra da bulamadım. Bulan arkadaşlar için kesinlikle Fuel For Life She Summer modelini öneririm. Gözü kapalı alabilirsiniz.
edaiste
Özellikle beyaz çiçeklerin hastasıyım. Yasemini de çok severim. Ve bu parfüm yaz için mükemmel olan narenciye notaları ile kombine edilmiş beyaz çiçeklere sahiptir. Benim ruh halimi yansıtıyor. Basit ve masum :) Birkaç gün önce kullandım. Hala gardrobumdan kokusunu alabiliyorum. Sayesinde bu yazın tadını çıkaracağım.
Aysunatar
Bu koku hakkında büyüleyici şey, Coco Mademoiselle EDP'de bulunan bir şeyle eşleşen bir nota veya bir dizi notalar var. Bununla birlikte bu koku tamamen farklıdır. Baharatlı notalar hafif bir erkeksi kalite veriyor ama bu benim için sorun değil. Baştan belirteyim çok erkeksi bir koku.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.