Diesel Fuel For Life She Summer Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Diesel Fuel For Life She Summer Bayan Parfüm

Diesel Fuel For Life She Summer yaz dönemi için oluşturduğu parfümünü She ve He şeklinde bayan ve erkek modellerini duyurdu. 75 ml EDT şeklinde 2009 yılı Nisan ayı itibari ile satışa sunulan Diesel Fuel For Life She Summer sıcak yaz günlerinde ferahlık olarak mükemmel bi tercih.

Üst Nota
Neroli

Neroli

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Alt Nota
Bergamot

Bergamot

Diesel Fuel For Life She Summer Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Fuel For Life She Summer Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 32 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 67 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 74 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
67%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
74%
32 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
19%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
81%
16 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
69%
Parfüm geceye uygun
GECE
31%
16 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
25%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
13%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
38%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
31%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
19%
16 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2009 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 70
2528 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Fuel For Life She Summer Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
16 Adet Oy Kullanılarak
64 Puan Aldı

Diesel Fuel For Life She Summer Bayan Parfüm Yorumları

Bugün 11 saat önce denedim ve hala kokusunu alabiliyorum. Onu seviyorum! İlk başta tatlı bir kokteyl gibi kokuyor. Sonra daha karakteristik hale geldi ... biraz maskülen erkeksi oldu sanki. Ama orijinal disel life kadar güçlü değil ... temel notalarda orijinal kokuya dönüşüyor ama daha hafif ... Mükemmel, uzun ömürlü, markalı, seksi, sofistike taze yaz versiyonu. Bir daha alacağım.
Ben Life ailesi yani life serisinin erkek modelleri olsun bayan modelleri olsun hepsinin çok özel parfümler olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden diesel parfümlerinin hayranıyım. Yaza özel hazırlanmış bu kokuyu hemen aldım ve aldığıma pişman değilim. Şu an 2018 yılındayız ama ben yeni bir şişeye ihtiyacım olduğu halde internet üzerinden ve çarşıdan hiç bir yerde bulamadım. Alternatif kokulara da talibim. Bu yüzden buna benzer bir parfüm varsa burdan yorumlara yazarsanız çok sevinirim.
"Bir mağazada denediğimde, bunun benim için bir liste olması gerektiğini düşündüm. Güçlü ve taze bir koku. Gittiğiniz yere tazelik ve enerji getirebilirsiniz. Maalesef o gün satın alamadım. Yaz için sınırlı bir baskı olduğunu öğrenince çok üzüldüm. Daha sonra da bulamadım. Bulan arkadaşlar için kesinlikle Fuel For Life She Summer modelini öneririm. Gözü kapalı alabilirsiniz.
Özellikle beyaz çiçeklerin hastasıyım. Yasemini de çok severim. Ve bu parfüm yaz için mükemmel olan narenciye notaları ile kombine edilmiş beyaz çiçeklere sahiptir. Benim ruh halimi yansıtıyor. Basit ve masum :) Birkaç gün önce kullandım. Hala gardrobumdan kokusunu alabiliyorum. Sayesinde bu yazın tadını çıkaracağım.
Bu koku hakkında büyüleyici şey, Coco Mademoiselle EDP'de bulunan bir şeyle eşleşen bir nota veya bir dizi notalar var. Bununla birlikte bu koku tamamen farklıdır. Baharatlı notalar hafif bir erkeksi kalite veriyor ama bu benim için sorun değil. Baştan belirteyim çok erkeksi bir koku.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER