Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Diesel Fuel For Life He Summer Erkek Parfüm

Fuel For Life He Summer, She summer versiyonuna istinaden erkeklere özel bir şekilde 2009 yılı Nisan ayı ile itibaren satışa sunuldu. 75 ml EDT boyutu ile ilk piyasaya çıkan parfüm sıcak , yaz günlerinde ferahlık amaçlı içeriğe sahiptir. 

Üst Nota
Dağ esintisi

Dağ esintisi

Ozon notaları

Ozon notaları

Orta Nota
Güneş notaları

Güneş notaları

Alt Nota
Deniz suyu

Deniz suyu

Diesel Fuel For Life He Summer Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Fuel For Life He Summer Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 32 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 65 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 61 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
65%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
61%
32 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
50%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
50%
16 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
44%
GECE
GECE
56%
16 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
90%
Orta Nota
6%
Alt Nota
4%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
56%
YAZ
YAZ
19%
SONBAHAR
SONBAHAR
6%
KIŞ
KIŞ
19%
16 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-45 Yaşlar için uygun
2009 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 88
2937 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Fuel For Life He Summer Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
16 Adet Oy Kullanılarak
68 Puan Aldı

Diesel Fuel For Life He Summer Erkek Parfüm Yorumları

Diesel markasının gerçekten harika bir baskısıdır. Odunsu notalarla öne çıkan diğer modellerinden farklı olarak onun yerini gerçekten sulu meyveli notalar ile yer değiştirmişler. Sıcak bir günde buz gibi donmuş votka limonata gibi ... gerçekten nefis ve çok seksi.
Bugün ilk kez denedim. Aman tanrım didim :D Yemek geldi içimden :D kafama dikeceğim çok lezzetli. Acelem vardı ve farklı notaları analiz etmek için zamanım yoktu. Ama çok etkilendim. Bulursanız alın.
Bu çok iyi ferahlatıcı bir yaz kokusu. NOKTA
Canlandırıcı olmalı, değil mi? Yani, bu en güçlü, cıvıltıcı ve denediğim süper bir ferah kokulardan biri olmalı! Yorumlara baktık aldık kardeşim. Çok ucuz kokuyor. Hayır sizin olsun öve öve bitiremediğiniz parfümünüz. Çok teşekkür ederim.
Yeni ve taze yaz için güzel özetler istiyorum. Creed Millesime Imperial ya da başka bir şey ilgimi çekerken buradaki yorumlara da aklım takıldı. Bu diesel modelini bulmam lazım.
Arkadaşlar ile alışverişe çıkmıştık. Sıcak bir yaz günü. 28 santigrat. Gerçekten bir parfüme ihtiyacım vardı çünkü muhteşem bir kız grubu ile tanıştık. Bu şişeye gözüm daldı. Bir fıs sonrası ona aşık oldum! Şimdi bunu satın alabileceğim bir yer bulamıyorum. Birisi yardım edebilir mi? Sırf ben değil kimler aşık olmadı ki bu kokuya :D
Satın aldığım için şanslıyım. Piyasada bir tane bile kalmamış. Üretim durmuş. Boş yere aramayın ve zaten var ise de çok eski veya sahtedir.
Yaz esintisi havası kokusu! Ama keşke daha uzun ömürlü olsaydı.
Yaz için çok taze bir koku. Uzun ömürlü ve cildim üzerinde 5 saatten fazla kalıyor. Aynı zamanda eşsiz bir koku. Başka buna benzeyen bir koku söyleyemem. Yaz sezonu için tavsiye edilir.
Keşke bunu herhangi bir yerde bulabilseydim. Tüm zamanların en büyük yaz kokularından biriydi. Ayrıca durdurulan Invictus Aqua bana bunu da çok hatırlatıyor. Temel olarak taze limonlu ahududu , limon mineçiçeği, bazı sucul notalar ve uzun süreli sedir ağacı etkisi bir harikaydı. Yaz için mükemmel, sonsuza dek gitti ve bence Diesel firması için utanç verici.
İçeriğine dikkat edilmesi gereken bir parfüm. Yani anlayacağınız sadece ferahlama anlamında koku ürünü kullanmak isteyen biri için mükemmel bir seçim olabilir.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER