Diesel Fuel For Life He Summer Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Dağ esintisi

Dağ esintisi

Ozon notaları

Ozon notaları

Güneş notaları

Güneş notaları

Deniz suyu

Deniz suyu

üst nota oranı
Üst Nota

% 90

orta nota oranı
Orta Nota

% 6

alt nota oranı
Alt Nota

% 4

88

18-45

2009

2194

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 62

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 50

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 8

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Fuel For Life He Summer Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Fuel For Life He Summer parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Utkucan35
Diesel markasının gerçekten harika bir baskısıdır. Odunsu notalarla öne çıkan diğer modellerinden farklı olarak onun yerini gerçekten sulu meyveli notalar ile yer değiştirmişler. Sıcak bir günde buz gibi donmuş votka limonata gibi ... gerçekten nefis ve çok seksi.
zafer
Bugün ilk kez denedim. Aman tanrım didim :D Yemek geldi içimden :D kafama dikeceğim çok lezzetli. Acelem vardı ve farklı notaları analiz etmek için zamanım yoktu. Ama çok etkilendim. Bulursanız alın.
hakan
Bu çok iyi ferahlatıcı bir yaz kokusu. NOKTA
kerem
Canlandırıcı olmalı, değil mi? Yani, bu en güçlü, cıvıltıcı ve denediğim süper bir ferah kokulardan biri olmalı! Yorumlara baktık aldık kardeşim. Çok ucuz kokuyor. Hayır sizin olsun öve öve bitiremediğiniz parfümünüz. Çok teşekkür ederim.
gokmen
Yeni ve taze yaz için güzel özetler istiyorum. Creed Millesime Imperial ya da başka bir şey ilgimi çekerken buradaki yorumlara da aklım takıldı. Bu diesel modelini bulmam lazım.
halime
Arkadaşlar ile alışverişe çıkmıştık. Sıcak bir yaz günü. 28 santigrat. Gerçekten bir parfüme ihtiyacım vardı çünkü muhteşem bir kız grubu ile tanıştık. Bu şişeye gözüm daldı. Bir fıs sonrası ona aşık oldum! Şimdi bunu satın alabileceğim bir yer bulamıyorum. Birisi yardım edebilir mi? Sırf ben değil kimler aşık olmadı ki bu kokuya :D
Cuneytatinc
Satın aldığım için şanslıyım. Piyasada bir tane bile kalmamış. Üretim durmuş. Boş yere aramayın ve zaten var ise de çok eski veya sahtedir.
Yaz esintisi havası kokusu! Ama keşke daha uzun ömürlü olsaydı.
cekcan
Yaz için çok taze bir koku. Uzun ömürlü ve cildim üzerinde 5 saatten fazla kalıyor. Aynı zamanda eşsiz bir koku. Başka buna benzeyen bir koku söyleyemem. Yaz sezonu için tavsiye edilir.
berat
Keşke bunu herhangi bir yerde bulabilseydim. Tüm zamanların en büyük yaz kokularından biriydi. Ayrıca durdurulan Invictus Aqua bana bunu da çok hatırlatıyor. Temel olarak taze limonlu ahududu , limon mineçiçeği, bazı sucul notalar ve uzun süreli sedir ağacı etkisi bir harikaydı. Yaz için mükemmel, sonsuza dek gitti ve bence Diesel firması için utanç verici.
admin
İçeriğine dikkat edilmesi gereken bir parfüm. Yani anlayacağınız sadece ferahlama anlamında koku ürünü kullanmak isteyen biri için mükemmel bir seçim olabilir.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.