Diesel Fuel For Life Femme Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Mandalina

Mandalina

Pembe biber

Pembe biber

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Yasemin

Yasemin

Paçuli

Paçuli

Vetiver

Vetiver

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

85

18-50

2007

2492

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 75

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 25

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 42

GÜNDÜZ
gece

% 58

GECE

Fuel For Life Femme Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Fuel For Life Femme parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Fun1da88
Bu muhteşem bir paçuli kokusu. Taze bir turunçgil patlaması, biraz biber ve küçük hindistan cevizi mükemmel. Ardından yasemin ve vetiver kokusu harika. Bu kokunun büyük fark edilirliği sizi mest edecek. Denemenizi isterim.
Serra1514
Çok temiz. Çekiciliği ile şaşırtıcı derecede kaliteli bir parfüm. Kesinlikle harika bir tarih kokusu olduğunu düşünüyorum.
Nerten
Güzel ve kesinlikle bir sonbahar kokusu. Kurudukça daha da güzelleşiyor. Gerçekten güzel ve mükemmel :)
kadriye
Puanlamam 5 üzerinden 4 yıldız. ( ★★★★ ☆ ).
Shine
Ben her zaman Diesel'in ilginç pazarlama taktiklerinden dolayı almayı düşünmezdim. Bu yüzden parfümlerine hiç şans vermedim. Bunu denemek, yeniden düşünmemi sağladı. Bence çok güzel bir model çıkarmışlar. Eline sağlık Diesel.
sude
Bu tatlı bir yumruk. Meyveli içerikler içine aşırı yüklenmiş. Paçuli, narenciye ve baharat karışımı onun harika bir koku olmasını sağlıyor. Ben bayılıyorum. 10/10 Kusursuz. Şişe de harika.
zeynep
Fuel For Life Femme modelini 20'li yaşların ortalarına kadar sevdim. O zaman tek notaların ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Ben sadece tatlı meyveli bir parfüm arıyordum. Ve şişenin üzerindeki dantel hissini sevdim ve aldım. Açıkçası eğer kendime çok dürüst olursam, sanki biri yanlışlıkla üzerine şampanya dökmüş gibi kokuyorsun. Evet şimdi daha olgun bir yaştayım. Yeniden başlar mıyım almak için SANMAM.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.