Diesel Fuel For Life Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Anason

Anason

Lavanta

Lavanta

Ahududu

Ahududu

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Kediotu

Kediotu

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

78

18-25

2007

14301

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 79

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 21

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 52

SONBAHAR
kış

% 4

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 55

GÜNDÜZ
gece

% 45

GECE

Fuel For Life Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Fuel For Life parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir2980
Tanıdık ve kaliteli bir koku arıyorsanız kullanabilirsiniz asla yanıltmaz.
misafir13381
bu parfümün yerine alberto sego markasının fuel modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
misafir26800
Tatlı, mülayim ve belli belirsiz meyveler :D
misafir5409
Bu eşsiz, egzotik ve bağımlılık kokuyor. Bazen sadece onu kokluyorum ve bana harika bir ruh hali yaşatıyor.
misafir29796
İlk uygulamada greyfurt ve anasonun kokusunu alabiliyorsunuz ve odun notalarını ilerledikçe daha fazla fark edeceksiniz. Bu modeli greyfurt ve orman notaları olduğu için seviyorum.
misafir10515
Bu kokuyu çok seviyorum. Büyük bir greyfurt sepeti gibi. Bu kesinlikle genç bir erkeğin kokusu. Üniversitede iseniz çok güzel bir koku. Benim için çok kalıcı değil ama yorumlarda kalıyor diyorlar. Burnumla veya cildim ile alakalı olabilir. Bende 4 saat kaldı.
misafir26939
Modern insan için taze / baharatlı odunsu bir koku. Greyfurt ilk olarak çiçek açar, ancak bu ahudududan sonra kendini unutturan bir greyfurt halini alır. Çok güçlü bir anason notuyla her şey hızlıca gölgelenir. Menekşe yaprağı daha sonra devreye girer. Yeşil / taze / bitkisel / biraz baharatlı. Nihayet bu koku yapısına kadar değişik haller aldıktan sonra sakinleşir ve güzel bir koku haline dönüşür (benim istediğim) Bence bayanlarda Diesel - Fuel For Life modelini kullanabilir.
misafir162
Burnum için çok tatlı. Süper tatlı bir sentetik ahududu kokusu alıyorum. Bunu satın almak için biraz düşünün çünkü test etmeden alınacak bir model kesinlikle değil.
misafir927
Bu inanılmaz projeksiyona ve uzun ömürlü, genç, meyveli bir koku. Gün boyu sizinle kalır. Kesinlikle rahat bir koku. İyi bir ruh halindeyken kullandığım özel parfümüm.
misafir9089
Bu harika bir koku ama çok popüler ve çok güçlü. Aşırı miktarda püskürtüldüğünde aşırı derecede sıkıcıdır ve popülaritesi nedeniyle her yerde kokarsınız. 3'ten fazla sıkmak ölümcül :D Tercihen daha az püskürtün. Yine de çok eşsiz ve dediğim gibi iyi bir koku. Ahududu çok güzel his veriyor.
misafir9342
Ahududu ve anason notaları her şeyden önce yoğun ve diğer notalara aşırı hakim. Sonuç olarak çok şuruplu. Hasta şurubu gibi kokuyor. Odunsu notalar kurudukça oyuna daha çok girer ama sadece bir süre sonra ortadan kayboluyorlar. Meyvemsi ve tatlı notalar hep ben buradayım diyor. Artı tarafta projeksiyon ve uzun ömürlülük harika.
misafir25614
Çok iyi hakim olan greyfurt ve ahududu notalarıyla çok etkileyici. Kurumada da hemen hemen aynı kokuya sahip. Çok tatlı ve başka modeller ile karşılaştırılamaz özel bir model.
misafir28412
Ahududu meyvesi keskinliği ile garip bir tür sentetik koku. Sabunlu nane ağacı. Lavanta, anason ve greyfurtun başlangıç ​​anlaşması aromatik, biraz ekşi ve sarhoş edici ama bir süre içinde şekerlenmiş meyve tipi vibe ile sahneyi alan bir tür kimyasal ve neredeyse deterjan kokusu. Felaket değil ama benim için değil.
misafir10119
Sadece notalara bakarak ve yorumları okuyarak tercih etseydim yanına bile yaklaşmayacağım bir parfüm modeli olurdu. En azından süper tatlı kokulardan nefret eden birisiyim. Bir şişe hediye geldi ve spreyde biraz koku ile ilgili tereddüt ettim. Yerleşmesine izin verdim ve tatlı olmasına rağmen, tatlılığı dengeleyen lavanta ile ilgili güzel bir erkeksi tazelik hissettim. Projeksiyon ve uzun ömürlü olması harika. Her zaman kullanacağım bir tarzda değil, bu yüzden mükemmel ötesi diyemiyorum. Test eden çoğu kişi bekleyince bence beğenecek.
misafir12600
İyi bir meyveli koku. Açılışta, hoş ve benzersiz olan anason notasının ipuçlarıyla güçlü, tatlı ve neredeyse sentetik ahududu notası alacaksınız. Ahududu notası açılışta hakim ve tüm notaları kör ediyor. Kurutulmuş ahududu notası yavaşça yok olmaya başlar ve yüzlerini göstermek için diğer notalara yer açılır. Kuruma sonarı aşağılara doğru yine anason ve biraz odunsu notalar biraz da çiçek notaları ile tatlı ahududunun az kalmış hali ile karşılaşacaksınız. Bu koku çok iyi bir fark edilirliğe ve uzun ömre sahiptir. Meyveli kokuları seviyorsanız bu iyi tercih.
misafir18014
Alışılmadık şekilde pürüzsüz ve kremsi bir doku ile belirgin hale getirilen Yeşil İrlanda Cool Water klanından çok uzak olmayan tatlı, meyveli bir fougère. Sert adam ambalajına rağmen, Fuel for Life, makul projeksiyon ve makul kalıcı güç ile oldukça hassas bir koku. Gelişimi çok lineerdir.
misafir8248
Bu DIESEL EDT modeli yaygın olmayan bir örnek. Bunu test ettiğimde gerçekten hoşuma gitti çünkü keskin bir koku gibiydi ve burnuma da hoş geldi. İnsanların nefret ettiği ya da sevdiği kokulardan biri olduğunu düşünüyorum. Yani seven tam sever ve sevmeyen de ilelebet nefret eder. Harika, Modern ve Farklı. İlk açılıştaki koku garip ve güçlü. Bu ferahlatıcı ve diğer birçok modern kokudan da çok farklı. Dengeli ve Genç. Modern bir GENÇ erkek ve mükemmel. Çoğu mevsim için uygun ama beklediğim şeylere benzer bir şey yok çünkü benim kokumun biraz daha nazik ve esnek olması hoşuma gidiyor. Eğer güçlü kokuları severseniz bunu deneyin.
misafir2831
Ben buna kaba - sert, acı ve daha önce bu tarz hiç koklamadığım iğrenç bir koku olarak tanımlıyorum. Kendinizi gerçek dizel benzinle bir parfüm yapın o bile daha güzel kokar. Hiç iyi değil. Yorumum negatif. Her şeyi ile.
misafir18640
Şişenin tasvir ettiği gibi, meyveli ve taze bir koku. Temiz taze dut gibi kokuyor. Benim için oldukça doğrusal. Bana daha hafif ve daha iyi bir Joop'u hatırlatıyor. Her türlü hava koşulunda güzel adapte olur ve takım elbise kravat tarzı koku.
misafir4968
Ben bazı klişe negatif yorumlar beni şaşırttı. Bu lezzetli meyveli serin bir koku. İlk kokusu aldığımda benim ruh halim bir harika oldu. 10 / 10 puan veririm ki olumsuz yorumları anlayamadım şimdi.
misafir3699
Bu muhtemele şimdiye kadar satın aldığım en kötü koku. Çok tozlu / hastalıklı bir şekilde tatlıdır ki benim mide bulandırırdı. Her zaman başım ağrıyor. Bazı sebeplerden ötürü kadınlar bunu beğendi ancak ben sevemedim. Çok aşırı güçlü. Hatırladığım kadarıyla bebek püresi gibi kokuyordu. Kesinlikle korkunç.
misafir2054
Diesel parfüm denilince akla ilk gelen parfüm .. hayatınızda koklayabileceginiz en özel anason kokusu.
feriha
Erkek arkadaşıma özel bir gün için hediyelik bu modeli almıştım. Bence çok seksi ve fresh.
Sessizseytan
Kalıcı değil diyenleri cidden anlamak mümkün değil. Ürün geldiğinde test için koluma püskürttüm sabah bile hala duruyordu. 24 saatten bahsediyorum.
Selolo
Fiyatının eskiden uygunluğu şu an maalesef yok. Bir parfüm modeli yeterki tutulmasın hemen fiyatı artıyor. Fuel for Life modeli de bunlardan biri :(
Koku23
Kokusu mükemmel bir diesel ürünü. Kalıcılık konusunda orta segment bir parfüm. Muhteşem kalıcılık beklemeyiniz. Oda kokunun hafif olması özelliğine dayanıyor.
huskar
Kalıcı değil diye yorum yazan arkadaşlar bence burunlarına baktırsınlar. Sizinle yaşayan bir parfüm daha icat edilmedi. İlk sıktığınız andaki gibi hiç bir parfüm kalmaz. 2 fıs sabah sıkıyorum ve gün boyu gayette üzerimde.
berat
Üstüme şişenin yarısını boşalttım ama en fazla 2 saat sonra kokudan hiç bir şey kalmıyor. Ben size alberto sego parfümünü öneririm.
alican
Öncelikle herkese selamlar. Buranın harika bir site olduğunu belirtmek istiyorum. Yillarca zevkle kullanıyorum bu modeli. Harika bir parfüm buna inanin. Biraz gün içinde mutlu olmak istiyor iseniz ve pozitif enerji yakalama ihtiyacınız var ise Fuel for Life tam size göre. Kalılıcılık malesef çok düşük. Biraz daha yoğun olsaydı bence rakipsiz bir parfüm olabilirdi.
ugurbaba10
Güzel bir koku açılış da sert bir anason karşılıyor zaman geçtikçe koku oturuyor. Ara ara çok güzel böğürtlen kokusunu duyuyorsunuz. Gündelik kullanım için ideal.
okkes
Anason ile greyfurtun birlikteliği ancak bu kadar hoş bu kadar etkileyici olabilir. Diesel bu parfümle koku alanında nam saldı diyebilirim.
Makbiyaz
Kuaför dükkanımda müşterilerime uygularim gönderirken ve hepside mutlu bir şekilde ayrılırlar :) hoş kokuyor
kadir
Aktif olarak kullandığım ve çok sevdiğim parfüm, kokusu ne çok ağır nede çok hafif tam kıvamında fresh'e biraz daha yakın bir kokuda diyebiliriz.Her mevsime uygun çok kaliteli bir koku.
trparfum
anason kokusunu rakıdaki veya normal haldeki anason ile karşılaştırmayınız. Kesinlikle harika bir etken nota. Yapay olmayıp bu kadar narin ve hoş bir aroma ile karşılaşacağımı düşünmüyordum.
enes
Bu koku için biraz yaşlı olduğumu itiraf ediyorum. Rochas Man benim yaşıma ve tarzıma çok daha uygun ama 2007'den beri bu kokunun tadını inkar edemiyorum. Anason, bu kokudaki diesel kalitesini ortaya çıkarıyor. Sizi çok tatlı ve havadar bir ahududu kokusuna bırakan özel notalara sahip. Diğer notaların başarılı rol oynaması ile birlikte ahududu ve anason da bu konuda önemli bir adım atmış. Uzun ömürlülük harika. Meyveli bahar / yaz kokusu isteyenler için gerçekten harika. Gündüz ya da gece için çok iyi. 30 ml şişeler için çok iyi bir fiyat yakaladım ve hemen aldım. Yaşıma uygun olarak Rochas Man daha iyi bir koku olarak görüyorum, ancak yine de çok iyi bir ahududu kokusu sunarken bunun uzun ömürlülük açısından daha güvenilir olduğunu itiraf ediyorum.
oguz
Kör gözle gidip direk bunu aldım ve ilk defa püskürttüğümde gerçekten şaşırdım. Güçlü... Ben bu kokuya yani buna dayanamayacağımı düşünüyordum. Ama tamamen yanılmışım! Soğuk günler ve geceler açık havada denemek için mükemmel bir içerik. Nedenini bilmiyorum, ama kızlar bu kokuyu seviyor gibi gözüküyor. Belki tatlı olmasına ve kendilerini rahat hissetmelerine neden oluyor. (soğuk hava için geçerli dediklerim). Lütfen, bahar ya da yaz mevsiminde bu parfümü kullanmayınız. Felaket bir durumla karşılaşabilirsiniz.
huse1998
7-8 yıl öncesine kalmış olan ebeveynleri ziyaret ederken ilaç dolabında nasıl olduysa bulduğum bu parfümden bir miktar kullanmıştım. Hala güçlü ve her zaman olduğu gibi hala rafine edilmemiş ve tanımlanmamış özel bir kokuya sahipti. Ahududu notası çok daha fazla gelse de, belki de bu kokuyu özel günler için özel bir yerde tutabilirim. Kokusu umurumda olmayan bir parfümdü ama son zamanlarda soğuk aylarda elbiselerimin üzerinde duran hali ile beni kendine çekmeyi başardı. Açık havada kullanırsanız iyi olacağını düşünüyorum. Genel olarak benim için 10 üzerinden 5lik bir koku. Zaten parfümü en son bulduğum yerden verilen değeri anlayabiliyorsunuz.
deniz
Bana vanilya milkshake'li ahududu karışımını hatırlatıyor.
Tatlı ama erkekliği içeren notalarla bu tatlılığa istinaden bayansılık içeren bir etki olmadığından maskülen olayı kaybetmiyorsun. Her günün büyük özel kokusu olarak nitelendirilebilir.
Gündüz veya gece yani her an kullanıyorum. Bazı insanlar için bu parfüm yorumlarına bakarsan çok sentetik. Ama bana çok özel ve hoş bir koku. Açılışın ilk 15 dakikasını beğenmiyorum çünkü içeriğindeki anason çok güçlü. Açılınca ve yoğunluğunun azalımında daha hoş bir koku haline geliyor. Uzun ömürlülük konusunda oldukça şaşırtıcı. Her kullanımımda 10 saati geçkin halde hala hissedebiliyorum. Rahat bir şekilde özel randevularınız ya da gece kullanımınız için önerebilirim.
kalıcılık: 9/10
farkedilirlik: 9/10
Koku başarısı: 8/10
Önerilen yaş: 30'dan az diye oylama yapılabilir.
parfumgentr
Yurtdışı gezileri sırasında gümrük mağazalarında bu parfümü denedim. Çok iyi kokuyor ve kırmızı biberlerden hoşlanıyor iseniz kesinlikle tavsiye ediyorum.
Tatlı Ahududu genç kitleye hitap ediyor. Kullandıysanız eğer Fahrenheit ın kardeşi olduğunu belirteyim. Çok benzersiz ve çok iyi performans gösteren koku, herkesin memnuniyeti için geçerli değil ama ben Fahrenheit parfümüde seviyorum.
murat
Son zamanlarda kullandığım bu Diesel ürünü ile ilgili açıkçası kullandıktan sonra hem kendim hemde çevremdekileri etkilenmiş olduğunun farkına vardım.
Tatlı iyi bir koku ve bir kaç fıslama sonrası kalıcılığıda tüm gün gayet iyi şekilde sürmekte.
Kullandıktan sonra eşim tarafından şaşırtıcı olsada güzel övgüler duymak şnsanı sevindiriyor.
Hugo nun kırmızı şişede olan ve ismini unuttuğum ürünü ile yakşalık aynı kokuyor.
Ama dediğim kırmızı model bu üründen biraz daha ekşi içerikli.
Ahududu yanında bildiğin sabunlu greyfurt kokusu severseniz bu parfüm size has yapılmış diyebilirim. Hem iç gıdıklayıcı hemde ilginç kokulardan biri.
Ben açık tenliyim ve benim cildim üzerinde iyi durduğunu düşünüyorum. Verdiği serinlik hisside cabası.
irem
Bu çok güzel bir koku. Açıkçası baharatlı içeriğinin fazla olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda mide bulandırıcı olmadan baharat oranını iyi dengelemişler.
Baharat içeriği dahilinde aynı zamanda da tatlı bir koku. Bana şampuan kokusunu hatırlatıyor. Çok parlak ve net kokuyor. Bir bayan olarak beğendiğim erkek parfümlerinden. İyi harmanlanmış ve modern. Yapanın ellerine sağlık ne diyeyim :D
osman
Gerçekten bu parfüm bir harika ve bu parfümün kesinlikle tadını çıkarmalısınız. Harika aromatik meyveler ile dolu yumuşak ve harika güzel bir koku . Bu arada pozitif yanlarından biride bu parfümü sıktığımda uzun süre üzerimde kalması.
isagokalp
Diesel Fuel For Life benim her zaman favorilerimden biri olmuştur . Sanırım 2008 veya 2009 dan beridir bu parfümü kullanmaktayım. Güzel kokması nedeni ile bu parfümü o zaman satın almıştım. Kokusu tatlı ahududu şeklinde olması beni bu parfüme yöneltti. Parfüm çok eğlenceli ve maskülen
necdet
Bu parfüm tamamen ahududu kokuyor ve ben içeriğinden hiç bir baharat kokusu alamadım.
Tenimin üzerinde erimiş bir Ahududu ve limon şerbetinden hiç bir farkı yok.
Bunun üzerine büyük bir farkedilirliğe sahip ve aşırı sıkmam sonrası hemen başımı ağrıtıyor Ben oylamada genelde 100 üzerinden 60 civarları oylama gerçekleştirdim.
ercan
Bu parfüm bana resmen eski günleri hatırlatıyor.Bu koku kesinlikle şekerli ve yüksek sınıf kalite hissi vermekte. Kesinlikle çok sevdiğim bir koku ve bu parfümü heryerde kullanabiliyorum. Üstelik her kıyafete de uygun. Çevremdeki insanlar parfümle ilgili olumlu dönüşler veriyor ve kesinlikle çok farkedilir. Hatta club a giderken dahi kullanabilirsiniz. Harika hissettiriyor. Sevgi dolu, seksi ve çekici. Bana göre Değerlendirme: Farkedilirlik 100 üzerinden 80 (zaten böyle oy verdim) Notaları çok güçlü ve bu notalar uzun zaman dilimine ragmen değişmiyor. 8 saatten fazla kesinlikle kalıcığı var. Üstelik fazla püskürtme olmadan. Fiyatıda parfüm içeriğine ve kalitesine göre gayet uygun daha ne diyebilirim ki?
admin
Kesinlikle aşırı sentetik. Benim cildim üzerinde hissettiğim kesinlikle bundan ibaret. Açılıştaki sentetiklik direk yüzünüze vuruyor. Bu sentetikliği ile aşağı yukarı bir saat kalıcılığı sürüyor. Sadece 2 saat beklemem sonrası kokudan biraz keyif aldım. Bu parfümü sıktığımda kendimi alışveriş merkezi gibi hissediyorum. Aynı içerisine girdiğinizde aldığınız dükkan kokularına benziyor.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.