Diesel Fuel for Life Denim Collection Homme Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Narenciye

Narenciye

Lavanta

Lavanta

Ahududu

Ahududu

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

86

18-40

2011

2977

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 50

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Fuel for Life Denim Collection Homme Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Fuel for Life Denim Collection Homme parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir6256
Deneme şansım oldu ama şişe ile kokuyu birbirine yakıştıramadım. Bunun kadınsı bir koku olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çok kısa ömürlü
misafir23985
Bugün yanlışlıkla testerların içerisinde bunu koluma sıktım. Koku, taze, seksi ve beni gerçekten şaşırttı. Hayran kaldım. Bu performansta erkek parfümü hayranıydım ve aradığımı da buldum.
misafir22875
Hem orijinal hem de yeni denim baskıyı bugün yanımda test ettim ve özellikle üst notalarda herhangi bir fark tespit edemedim. Kurumaya yakın notalarda çok ufak bir fark var olabilir gibi ama gerçekten bunu belirleyemiyorum. Bana% 99 aynı koku geldi
mert
Beş saat boyunca harika yumuşak, meyveli bir parfümün hazzını yaşıyorum ... Altı kez ağır sprey dozunu kendime uyguladım. ANca bu kadar ömür yetti :D şu koku biraz daha fazla kalsa süper olur ya.
sedat
Bu EDT, hoş kokulu, çekici şişesi ile sadece gücünde geliştirilmesi ve edp versiyonunun olması gereken bir parfüm.
admin
İlk olarak Collection Home modelinin en sevdiğim kokulardan biri olduğunu söyleyeyim. Ahududu bir kokuda en sevdiğim notalardan birisidir ve Diesel olağanüstü bir işi başarıyla tamamlamış. Yapay ve kalitesiz ahududu kokusu barınmıyor. ilk patlamadan kısa süre sonra ortaya çıkan ve orta notalarda kalan odunsu notalar, ahududunun güzelliğini nazikçe erteliyor. Uzun ömür ve farkedilirlik orijinal versiyona göre çok altlarda kalıyor. Pek güçlü bir ürün değil kısacası ama kokusuna değer diye düşünüyorum. Orijinal versiyon güçlü bir şekilde yoluna giderken bir kaç saat içinde Denim modeli malesef etkileri ile birlikte kayboldu. Kalıcılık ve farkediliklik konusunda da başarılı bir ürün olsa herkesi ezip geçecek harika bir ürün.
UfukHatay
Çok hoş bir koku, neredeyse bağımlılık yapıcı! Ama kalıcılık ortalama sadece 3 saat sürüyor! Az kalıcılık süresi yüzünden hoşnut değilim.
zafer
Taze, canlı ve meyvemsi. Genç erkekler için, yaz boyunca daha iyi bir seçenek bence.
zakir
Tester aldım öylesine denemek için ve çok olgunlaşmamış, genç kalabalığa hitap ediyor dediler ben kesinlikle bunu kabul etmiyorum. Serinletici ve hoş bir koku. Ona rastladığım zaman bir şişe alacağım.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.