Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Diesel Fuel for Life Denim Collection Homme Erkek Parfüm

Diesel Fuel for Life Denim Collection Homme 2011 yılında bayan ve erkek olmak üzere iki sürümünü çıkardı. Kumaştan ilham alan parfümler her zaman şık ve her zaman rahat gençlik, özgürlük ve zahmetsiz seksilik sembolü ile hareket ediyor. Fuel for Life Denim Collection Homme turunçgiller ile başlayan, taze baharatlı ve yoğun tatlar içermektedir. Lavanta ve ahududu içeriğinin ardından sıcak odunsu notalar kompozisyonu ile oluşmaktadır. Kokuları 50 ml ve 75 ml şişelerde Eau de Toilette olarak bulabilsiniz.

Üst Nota
Narenciye

Narenciye

Orta Nota
Lavanta

Lavanta

Ahududu

Ahududu

Alt Nota
Odunsu notalar

Odunsu notalar

Diesel Fuel for Life Denim Collection Homme Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Diesel Fuel for Life Denim Collection Homme Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 32 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
69%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
73%
32 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
56%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
44%
16 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
56%
GECE
GECE
44%
16 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
80%
Orta Nota
15%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
31%
YAZ
YAZ
38%
SONBAHAR
SONBAHAR
0%
KIŞ
KIŞ
31%
16 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-40 Yaşlar için uygun
2011 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 86
4806 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Diesel Fuel for Life Denim Collection Homme Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
16 Adet Oy Kullanılarak
60 Puan Aldı

Diesel Fuel for Life Denim Collection Homme Erkek Parfüm Yorumları

Deneme şansım oldu ama şişe ile kokuyu birbirine yakıştıramadım. Bunun kadınsı bir koku olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çok kısa ömürlü
Bugün yanlışlıkla testerların içerisinde bunu koluma sıktım. Koku, taze, seksi ve beni gerçekten şaşırttı. Hayran kaldım. Bu performansta erkek parfümü hayranıydım ve aradığımı da buldum.
Hem orijinal hem de yeni denim baskıyı bugün yanımda test ettim ve özellikle üst notalarda herhangi bir fark tespit edemedim. Kurumaya yakın notalarda çok ufak bir fark var olabilir gibi ama gerçekten bunu belirleyemiyorum. Bana% 99 aynı koku geldi
Beş saat boyunca harika yumuşak, meyveli bir parfümün hazzını yaşıyorum ... Altı kez ağır sprey dozunu kendime uyguladım. ANca bu kadar ömür yetti :D şu koku biraz daha fazla kalsa süper olur ya.
Bu EDT, hoş kokulu, çekici şişesi ile sadece gücünde geliştirilmesi ve edp versiyonunun olması gereken bir parfüm.
İlk olarak Collection Home modelinin en sevdiğim kokulardan biri olduğunu söyleyeyim. Ahududu bir kokuda en sevdiğim notalardan birisidir ve Diesel olağanüstü bir işi başarıyla tamamlamış. Yapay ve kalitesiz ahududu kokusu barınmıyor. ilk patlamadan kısa süre sonra ortaya çıkan ve orta notalarda kalan odunsu notalar, ahududunun güzelliğini nazikçe erteliyor. Uzun ömür ve farkedilirlik orijinal versiyona göre çok altlarda kalıyor. Pek güçlü bir ürün değil kısacası ama kokusuna değer diye düşünüyorum. Orijinal versiyon güçlü bir şekilde yoluna giderken bir kaç saat içinde Denim modeli malesef etkileri ile birlikte kayboldu. Kalıcılık ve farkediliklik konusunda da başarılı bir ürün olsa herkesi ezip geçecek harika bir ürün.
Çok hoş bir koku, neredeyse bağımlılık yapıcı! Ama kalıcılık ortalama sadece 3 saat sürüyor! Az kalıcılık süresi yüzünden hoşnut değilim.
Taze, canlı ve meyvemsi. Genç erkekler için, yaz boyunca daha iyi bir seçenek bence.
Tester aldım öylesine denemek için ve çok olgunlaşmamış, genç kalabalığa hitap ediyor dediler ben kesinlikle bunu kabul etmiyorum. Serinletici ve hoş bir koku. Ona rastladığım zaman bir şişe alacağım.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER